Tilbake til start

Nordens ledende markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Lagrings- & dataoverføringskabler

Forever 3m lightning-kabel för både laddning och överföring, Vit
Forever 3m lightning-kabel för både laddning och överföring, Vit

Forever

39 kr
Fri frakt
Ugreen Fiber optic cable SC/UPC UGREEN NW131, patchcord, simplex, 3m (blue-yellow)
Ugreen Fiber optic cable SC/UPC UGREEN NW131, patchcord, simplex, 3m (blue-yellow)

Ugreen

214 kr
SiGN Lightning til Lightning & USB Kamera Adapter 5V, 1A - Hvit
SiGN Lightning til Lightning & USB Kamera Adapter 5V, 1A - Hvit

Sign

166 kr
Fri frakt
Huawei Watch Fit / Honor / Band / 4X lader ABS USB svart
(1)
Huawei Watch Fit / Honor / Band / 4X lader ABS USB svart

Inf

106 kr 108 kr
Fri frakt
-23%
Delock - IEEE 1394-adapter - FireWire 800 (hann) til 6 pin FireWire (hunn)
Delock - IEEE 1394-adapter - FireWire 800 (hann) til 6 pin FireWire (hunn)

DeLOCK

178 kr 231 kr
Apple Lightning till 3,5 mm-adapter för hörlurar (MMX62), Bulk
Apple Lightning till 3,5 mm-adapter för hörlurar (MMX62), Bulk

Apple

129 kr
Fri frakt
USB 3.0 SuperSpeed skjøtekabel, svart
USB 3.0 SuperSpeed skjøtekabel, svart

Goobay

118 kr 119 kr
Fri frakt
PLANET VC-231G - Medieomformer - GigE, Ethernet over VDSL2 - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / RJ-11 - opp til 1.4 km
PLANET VC-231G - Medieomformer - GigE, Ethernet over VDSL2 - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / RJ-11 - opp til 1.4 km

Planet Technology

1530 kr
Fri frakt
-5%
Nettverksadapter Lightning til RJ45 Ethernet
(1)
Nettverksadapter Lightning til RJ45 Ethernet

Inf

279 kr 293 kr
Ethernet till USB Adapter Startech ICUSBROLLOVR 1,8 m
Ethernet till USB Adapter Startech ICUSBROLLOVR 1,8 m

STARTECH

822 kr
Fri frakt
Delock USB 3.0 Sharing Switch 2 - 1 - USB-periferdelesvitsj - 2 x SuperSpeed USB 3.0 - stasjonær
Delock USB 3.0 Sharing Switch 2 - 1 - USB-periferdelesvitsj - 2 x SuperSpeed USB 3.0 - stasjonær

DeLOCK

620 kr
USB4 USB-C to USB-C cable 25cm
USB4 USB-C to USB-C cable 25cm

Satechi

279 kr
Fri frakt
Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter - Lightning til hodetelefonjakk-adapter - Lightning hann til ministereojakk hunn - for Apple iPad/iP
Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter - Lightning til hodetelefonjakk-adapter - Lightning hann til ministereojakk hunn - for Apple iPad/iP

Apple

228 kr 234 kr
Fri frakt
USB 2.0 Hi-Speed skjøtekabel med monteringsbrakett, sort
USB 2.0 Hi-Speed skjøtekabel med monteringsbrakett, sort

Goobay

112 kr
Fri frakt
Intellinet 772235, USB C, -10 - 40 °C, Hvit, 100 - 240 V, 50 - 60, 5 V
Intellinet 772235, USB C, -10 - 40 °C, Hvit, 100 - 240 V, 50 - 60, 5 V

Intellinet

322 kr 324 kr
Fri frakt
Qoltec Simplex - Koblingskabel - SC/APC-enkeltmodus (hann) til SC/APC-enkeltmodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - simpleks - 9 / 125 micron - G.652D - h
Qoltec Simplex - Koblingskabel - SC/APC-enkeltmodus (hann) til SC/APC-enkeltmodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - simpleks - 9 / 125 micron - G.652D - h

Qoltec

180 kr
Fri frakt
USB 3.0 dual power SuperSpeed-kabel, svart
USB 3.0 dual power SuperSpeed-kabel, svart

Goobay

146 kr 148 kr
Fri frakt
Garmin Epix 2 Ladekabel Datasynkronisering
Garmin Epix 2 Ladekabel Datasynkronisering

Caseonline

234 kr
Fri frakt
DeLOCK - USB-kabel - 19-pins USB 3.0-plugg (hunn) til 8-pins USB 2.0-header (hann) - USB 2.0 - 30 cm - svart
DeLOCK - USB-kabel - 19-pins USB 3.0-plugg (hunn) til 8-pins USB 2.0-header (hann) - USB 2.0 - 30 cm - svart

DeLOCK

171 kr
Fri frakt
Cablexpert - USB-kabel - USB-C (hann) til Micro-USB type B (hann) - USB 2.0 - 3 m - formstøpt, reversibel C-kontakt - svart
Cablexpert - USB-kabel - USB-C (hann) til Micro-USB type B (hann) - USB 2.0 - 3 m - formstøpt, reversibel C-kontakt - svart

Gembird

269 kr
Mcdodo Button Lightning-kabel
(1)
Mcdodo Button Lightning-kabel

Mcdodo

129 kr 133 kr
Fri frakt
-13%
Wacom DTK-1660, USB-portkabel, Wacom, Wacom Cintiq 16, Svart, 1 stykker
Wacom DTK-1660, USB-portkabel, Wacom, Wacom Cintiq 16, Svart, 1 stykker

Wacom

599 kr 689 kr
DELTACO aktiv USB 3.0-forlengelseskabel, Typ A ha - hu, 5m, blå
DELTACO aktiv USB 3.0-forlengelseskabel, Typ A ha - hu, 5m, blå

Deltaco

549 kr
Fri frakt
-7%
DIGITUS USB 3.0 Sharing Switch DA-73300-1 - USB-periferdelesvitsj - 2 x SuperSpeed USB 3.0 - stasjonær
DIGITUS USB 3.0 Sharing Switch DA-73300-1 - USB-periferdelesvitsj - 2 x SuperSpeed USB 3.0 - stasjonær

Digitus

534 kr 573 kr
Apple USB-C charging cable, USB-C Male - USB-C Male, 2m, white
Apple USB-C charging cable, USB-C Male - USB-C Male, 2m, white

Apple

429 kr
Fri frakt
Belkin BOOST CHARGE CAB003bt2MWH USB-C til USB-C, 2 m, hvit
Belkin BOOST CHARGE CAB003bt2MWH USB-C til USB-C, 2 m, hvit

Belkin

348 kr
Fri frakt
Polar M430 USB Cable, USB A, USB 2.0, Sort
Polar M430 USB Cable, USB A, USB 2.0, Sort

POLAR

333 kr 335 kr
Fri frakt
DIGITUS - USB-kabel - USB (hann) til USB-type B (hann) - USB 2.0 - 3 m - formstøpt - svart
DIGITUS - USB-kabel - USB (hann) til USB-type B (hann) - USB 2.0 - 3 m - formstøpt - svart

Digitus

295 kr
Fri frakt
Gembird A-OTG-AFBM-04, 0,15 m, Micro-USB B, USB A, Sort
Gembird A-OTG-AFBM-04, 0,15 m, Micro-USB B, USB A, Sort

Gembird

404 kr
Fri frakt
Usb c til mini usb kabel type c adapter for digitalkamera
Usb c til mini usb kabel type c adapter for digitalkamera

Slowmoose

Fra 342 kr