Tilbake til start

Lagrings- & dataoverføringskabler

5X Lightning USB -kabel for Apple for iPhone, iPad 1m
Tech Of Sweden
5X Lightning USB -kabel for Apple for iPhone, iPad 1m
92 kr
Fri frakt
Ugreen - USB-periferdelesvitsj - 4 x SuperSpeed USB 3.0 - stasjonær
Ugreen
Ugreen - USB-periferdelesvitsj - 4 x SuperSpeed USB 3.0 - stasjonær
372 kr
Lyn USB-kabel for Apple (2 meter)
Tech Of Sweden
Lyn USB-kabel for Apple (2 meter)
(3)
46 kr
Fri frakt
Huawei Watch Fit / Honor / Band / 4X lader ABS USB svart
Inf
Huawei Watch Fit / Honor / Band / 4X lader ABS USB svart
(1)
106 kr
Joyroom Lydkabel Lightning til 3,5mm, 2m - Svart
Joyroom
Joyroom Lydkabel Lightning til 3,5mm, 2m - Svart
102 kr
iPhone Adapter till USB - USB 2.0 Hona till Lightning - OTG
Generic
iPhone Adapter till USB - USB 2.0 Hona till Lightning - OTG
81 kr
Fri frakt
Delock - IEEE 1394-kabel - FireWire 800 (hann) til 4 pin FireWire (hann) - 1 m
DeLOCK
Delock - IEEE 1394-kabel - FireWire 800 (hann) til 4 pin FireWire (hann) - 1 m
330 kr
Fri frakt
Qoltec Simplex - Koblingskabel - SC/APC-enkeltmodus (hann) til SC/APC-enkeltmodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - simpleks - 9 / 125 micron - G.652D - h
Qoltec
Qoltec Simplex - Koblingskabel - SC/APC-enkeltmodus (hann) til SC/APC-enkeltmodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - simpleks - 9 / 125 micron - G.652D - h
211 kr
Fri frakt
DIGITUS - USB-kabel - USB-C (hann) til USB-C (hann) - USB 2.0 - 3 A - 4 m - Power Delivery-støtte - svart
Digitus
DIGITUS - USB-kabel - USB-C (hann) til USB-C (hann) - USB 2.0 - 3 A - 4 m - Power Delivery-støtte - svart
207 kr
Fri frakt
Delock - USB-kabel - USB-type A (hann) til Micro-USB Type B (hann) - USB 3.0 - 1.5 m - svart
DeLOCK
Delock - USB-kabel - USB-type A (hann) til Micro-USB Type B (hann) - USB 3.0 - 1.5 m - svart
203 kr
Fri frakt
MicroConnect - Nettverkskabel - SC/UPC-enkeltmodus (hann) til LC/UPC-enkeltmodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 9 / 125 micron - OS1/OS2 - halogenfri -
Microconnect
MicroConnect - Nettverkskabel - SC/UPC-enkeltmodus (hann) til LC/UPC-enkeltmodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 9 / 125 micron - OS1/OS2 - halogenfri -
151 kr
-23%
Apple Lightning till 3,5 mm-adapter för hörlurar (MMX62), Bulk
Apple
Apple Lightning till 3,5 mm-adapter för hörlurar (MMX62), Bulk
99 kr 129 kr
iPhone Splitter & AUX Hörlursadapter - Ladda & Lyssna - Adapter
Generic
iPhone Splitter & AUX Hörlursadapter - Ladda & Lyssna - Adapter
98 kr
Apple USB-C kabel, USB Typ C hane - Lightning hane, 2m (MKQ42)
Apple
Apple USB-C kabel, USB Typ C hane - Lightning hane, 2m (MKQ42)
(3)
229 kr
USB 2.0 A til Mini USB B Kabel DELOCK 82667
DeLOCK
USB 2.0 A til Mini USB B Kabel DELOCK 82667
118,14 kr
Fri frakt
Lindy - USB-kabel - USB (hann) til mini-USB type B (hann) - USB 2.0 - 2 m - rullet sammen, formstøpt - gjennomsiktig
Lindy
Lindy - USB-kabel - USB (hann) til mini-USB type B (hann) - USB 2.0 - 2 m - rullet sammen, formstøpt - gjennomsiktig
175 kr
Fri frakt
MicroConnect - Nettverkskabel - SC/UPC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus (hann) - 15 m - fiberoptisk - 9 / 125 micron - halogenfri - gul
Microconnect
MicroConnect - Nettverkskabel - SC/UPC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus (hann) - 15 m - fiberoptisk - 9 / 125 micron - halogenfri - gul
170 kr
Samsung Galaxy A52S 5G Fast Charging Cable USB Type C Lead (1 Metre)
Auto Car Specialist
Samsung Galaxy A52S 5G Fast Charging Cable USB Type C Lead (1 Metre)
111,93 kr
USB-c til lynkabel (2 m) med MFI-sertifisert
Tech Of Sweden
USB-c til lynkabel (2 m) med MFI-sertifisert
97 kr
Fri frakt
Garmin Venu 2 Ladekabel Datasynkronisering
Caseonline
Garmin Venu 2 Ladekabel Datasynkronisering
234 kr
Fri frakt
USB-skriverkabel, gjennomsiktig
Goobay
USB-skriverkabel, gjennomsiktig
234 kr
Fri frakt
Garmin Epix 2 Ladekabel Datasynkronisering
Caseonline
Garmin Epix 2 Ladekabel Datasynkronisering
199 kr
Fri frakt
USB 2.0-kabel USB-C™ till Micro-B 2.0, svart
Goobay
USB 2.0-kabel USB-C™ till Micro-B 2.0, svart
99 kr
Fri frakt
DELTACO USB 2.0 typ A till Micro-B USB, 5-pin, 0,5m, svart
Deltaco
DELTACO USB 2.0 typ A till Micro-B USB, 5-pin, 0,5m, svart
88 kr
-34%
XO NB103 USB - USB-C Kabel (2,1A) 1m, Vit
Xo
XO NB103 USB - USB-C Kabel (2,1A) 1m, Vit
19 kr 29 kr
Fri frakt
Apple Thunderbolt 3 (USB-C) to Thunderbolt 2 Adapter - Thunderbolt-adapter - USB-C (hann) til Mini DisplayPort (hunn) - for iMac; iMac Pro; Mac mini;
Apple
Apple Thunderbolt 3 (USB-C) to Thunderbolt 2 Adapter - Thunderbolt-adapter - USB-C (hann) til Mini DisplayPort (hunn) - for iMac; iMac Pro; Mac mini;
706 kr
USB Skjøteledning 2.0 AM-AF 1.8 Meter
Lanberg
USB Skjøteledning 2.0 AM-AF 1.8 Meter
19 kr
Fri frakt
MicroConnect - USB-kabel - USB-type B (hann) til USB (hann) - USB 2.0 - 5 A - 5 m - aktiv, active repeater - svart
Microconnect
MicroConnect - USB-kabel - USB-type B (hann) til USB (hann) - USB 2.0 - 5 A - 5 m - aktiv, active repeater - svart
368 kr
Fri frakt
Ugreen USB cable UGREEN QC 3.0 micro USB cable 2.4A 2m (black)
Ugreen
Ugreen USB cable UGREEN QC 3.0 micro USB cable 2.4A 2m (black)
178 kr 183 kr
Mcdodo Omega Lightning-kabel
Mcdodo
Mcdodo Omega Lightning-kabel
(1)
129 kr