Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Nettverkskabler

Fri frakt
-42%
Lightning til RJ45 Ethernet -nettverkskort
Lightning til RJ45 Ethernet -nettverkskort

Inf

296 kr 509 kr
Fri frakt
Hall Audio WiFi Streamer - SORT (powerlink Y splitter hun)
Hall Audio WiFi Streamer - SORT (powerlink Y splitter hun)

Hall

2927,28 kr
Fri frakt
EFB Elektronik K5517.10, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
EFB Elektronik K5517.10, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45

Efb Elektronik

296,16 kr
Fri frakt
MicroConnect - Nettverkskabel - SC/UPC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus (hann) - 15 m - fiberoptisk - 9 / 125 micron - halogenfri - gul
MicroConnect - Nettverkskabel - SC/UPC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus (hann) - 15 m - fiberoptisk - 9 / 125 micron - halogenfri - gul

Microconnect

328 kr
Fri frakt
ROLINE CAT.6a S/FTP, 7 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
ROLINE CAT.6a S/FTP, 7 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45

Roline

228,06 kr
Fri frakt
StarTech.com 3m Black Cat5e / Cat 5 Snagless Patch Cable - Koblingskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 3 m - UTP - CAT 5e - uten hindringer - sva
StarTech.com 3m Black Cat5e / Cat 5 Snagless Patch Cable - Koblingskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 3 m - UTP - CAT 5e - uten hindringer - sva

Startech.Com

150,67 kr
Fri frakt
Delock - Nettverksadapter - RJ-45 (hann) vinklet til RJ-45 (hunn) - UTP - CAT 6
Delock - Nettverksadapter - RJ-45 (hann) vinklet til RJ-45 (hunn) - UTP - CAT 6

Delock

142,40 kr
Mikrotik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m
Mikrotik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

Mikrotik

399 kr
-62%
LogiLink Patchkabel Flat Cat6A UTP 10m
LogiLink Patchkabel Flat Cat6A UTP 10m

Logilink

68 kr 179 kr
Fri frakt
in-akustik Premium Audio - Lydkabel - RCA (hann) til RCA x 2 (hann) - 2 m - dobbeltisolert - blå, sølv
in-akustik Premium Audio - Lydkabel - RCA (hann) til RCA x 2 (hann) - 2 m - dobbeltisolert - blå, sølv

In - Akustik

367,42 kr
Fri frakt
StarTech.com 3.5mm Audio Extension Cable - Slim Audio Splitter Y Cable and Headphone Extender - Male to 2x Female AUX Cable (MUY1MFFS) - Lydsplitter
(2)
StarTech.com 3.5mm Audio Extension Cable - Slim Audio Splitter Y Cable and Headphone Extender - Male to 2x Female AUX Cable (MUY1MFFS) - Lydsplitter

Startech.Com

164,83 kr
Fri frakt
Intellinet Network Patch Cable, Cat5e, 10m, Black, CCA, U/UTP, PVC, RJ45, Gold Plated Contacts, Snagless, Booted, Lifetime Warranty, Polybag - Koblin
Intellinet Network Patch Cable, Cat5e, 10m, Black, CCA, U/UTP, PVC, RJ45, Gold Plated Contacts, Snagless, Booted, Lifetime Warranty, Polybag - Koblin

Ic Intracom

147,21 kr
-45%
200 cm Cat5e 1000 Mbps Ethernet / Nettverkskabel - Blå
200 cm Cat5e 1000 Mbps Ethernet / Nettverkskabel - Blå

Estore

49 kr 89 kr
Fri frakt
TRU COMPONENTS 1567146 Strømkabel CAT 5e U/UTP 4 x 2 x 0.14 mm² Hvid 100 m
TRU COMPONENTS 1567146 Strømkabel CAT 5e U/UTP 4 x 2 x 0.14 mm² Hvid 100 m

Tru Components

318,49 kr
Fri frakt
shiverpeaks BS20-41025, 2 x RCA, Hankjønn, 2 x RCA, Hankjønn, 1 m, Svart
shiverpeaks BS20-41025, 2 x RCA, Hankjønn, 2 x RCA, Hankjønn, 1 m, Svart

Shiverpeaks

237,13 kr
Fri frakt
Paccs HPC25BK030SD Instrumenter Kabel [1x Jackstik 6,3 mm - 1x Jackstik 6,3 mm] 3.00 m Sort
Paccs HPC25BK030SD Instrumenter Kabel [1x Jackstik 6,3 mm - 1x Jackstik 6,3 mm] 3.00 m Sort

Paccs

284,56 kr
Fri frakt
Belkin Essential Series Digital Coaxial Cable - Digital audiokabel (koaksial) - RCA hann til RCA hann - 1 m
Belkin Essential Series Digital Coaxial Cable - Digital audiokabel (koaksial) - RCA hann til RCA hann - 1 m

Belkin Components

277,40 kr
Fri frakt
Ugreen UGREEN Ethernet RJ45 flat network cable, Cat.6, UTP, 8m (black)
Ugreen UGREEN Ethernet RJ45 flat network cable, Cat.6, UTP, 8m (black)

Ugreen

263,89 kr
Fri frakt
!TB Cable 3,5mm MiniJack - 3,5mm MiniJack M/M 1m
!TB Cable 3,5mm MiniJack - 3,5mm MiniJack M/M 1m

Tb Touch

181,63 kr
Fri frakt
DELTACO - Lydkabel - RCA (hann) til ministereojakk (hann) - 10 m - hvit
DELTACO - Lydkabel - RCA (hann) til ministereojakk (hann) - 10 m - hvit

Deltaco

171,33 kr
Fri frakt
Intellinet 740685, 1 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
Intellinet 740685, 1 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45

Intellinet

188,46 kr
Fri frakt
Goobay RJ-45 CAT7 1.5m, 1,5 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
Goobay RJ-45 CAT7 1.5m, 1,5 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45

Goobay

143,24 kr
Fri frakt
Goobay RJ-45 CAT7 1.5m, 1,5 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
Goobay RJ-45 CAT7 1.5m, 1,5 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45

Goobay

143,24 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi - Koblingskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 3 m - 3 mm - CAT 6 - med støvel - hvit
Ubiquiti UniFi - Koblingskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 3 m - 3 mm - CAT 6 - med støvel - hvit

Ubiquiti

178,56 kr
Fri frakt
Audioadapterkabel AUX; 3,5 mm jackstik til stereo phono-hanstik; CU
Audioadapterkabel AUX; 3,5 mm jackstik til stereo phono-hanstik; CU

Usorteret

128,87 kr
-45%
DELTACO F/UTP Cat6 patchkabel 5m, grön (STP-65G)
DELTACO F/UTP Cat6 patchkabel 5m, grön (STP-65G)

Deltaco

99 kr 179 kr
-45%
Antennkabel, RP-SMA hane - RP-SMA hona, 5m (SMA-FM500)
Antennkabel, RP-SMA hane - RP-SMA hona, 5m (SMA-FM500)

Deltaco

98 kr 179 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi - Koblingskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 1 m - 3 mm - CAT 6 - med støvel - hvit
Ubiquiti UniFi - Koblingskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 1 m - 3 mm - CAT 6 - med støvel - hvit

Ubiquiti

148,66 kr
1.5 Meter Cat6 FTP Nettverkskabel Svart
1.5 Meter Cat6 FTP Nettverkskabel Svart

Lanberg

19 kr
Fri frakt
Ethernet Cat 8 flat nettverkskabel 2 meter hvit
Ethernet Cat 8 flat nettverkskabel 2 meter hvit

Inf

129 kr
Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail. her .