Tilbake til start
Extralink DYNAMITE C21 MESH POINT AC2100 MU-MIMO HOME WIFI SYSTEM, Blå, Grå, Innvendig lys, Mesh satellitt, Kraft indikator, Status, Rundtvirkende, D
Extralink
Extralink DYNAMITE C21 MESH POINT AC2100 MU-MIMO HOME WIFI SYSTEM, Blå, Grå, Innvendig lys, Mesh satellitt, Kraft indikator, Status, Rundtvirkende, D
1 070 kr
Fri frakt
Extralink Pilot 3,8mm 100m | Kabeltrekkende fjernkontroll | glassfiber FRP, dia. 3,8mm, lengde 100m, gul
Extralink
Extralink Pilot 3,8mm 100m | Kabeltrekkende fjernkontroll | glassfiber FRP, dia. 3,8mm, lengde 100m, gul
1 069 kr
Fri frakt
Extralink DYNAMITE C31 MESH POINT AC3000 MU-MIMO HOME WIFI SYSTEM, Blå, Hvit, Innvendig lys, Mesh system, Kraft indikator, Status, System, Rundtvirke
Extralink
Extralink DYNAMITE C31 MESH POINT AC3000 MU-MIMO HOME WIFI SYSTEM, Blå, Hvit, Innvendig lys, Mesh system, Kraft indikator, Status, System, Rundtvirke
1 064 kr
Fri frakt
Extralink CERES - Switch - ikke-styrt - 8 x 10/100 (PoE+) + 2 x 10/100 (opplink) - rackmonterbar - PoE+ (96 W)
Extralink
Extralink CERES - Switch - ikke-styrt - 8 x 10/100 (PoE+) + 2 x 10/100 (opplink) - rackmonterbar - PoE+ (96 W)
1 051 kr
Fri frakt
Extralink CAT5E FTP (F/UTP) Intern | Twisted pair nettverkskabel | 305M
Extralink
Extralink CAT5E FTP (F/UTP) Intern | Twisted pair nettverkskabel | 305M
1 049 kr
Fri frakt
Extralink AKUMULATOR BATTERY ACCUMULATOR AGM 12V 65AH, Forseglet blysyre (VRLA), 12 V, 1 stykker, Sort, 65 Ah, 5 år
Extralink
Extralink AKUMULATOR BATTERY ACCUMULATOR AGM 12V 65AH, Forseglet blysyre (VRLA), 12 V, 1 stykker, Sort, 65 Ah, 5 år
1 042 kr
Fri frakt
Extralink CAT6 UTP (U/UTP) V2 innendørs | Twisted pair nettverkskabel | 100 millioner
Extralink
Extralink CAT6 UTP (U/UTP) V2 innendørs | Twisted pair nettverkskabel | 100 millioner
1 032 kr
Fri frakt
Extralink JUMP MAX7, 400 A, Sort, Grå, 400 A, Lithium-Ion (Li-Ion), Universell, 10000 Ah
Extralink
Extralink JUMP MAX7, 400 A, Sort, Grå, 400 A, Lithium-Ion (Li-Ion), Universell, 10000 Ah
1 004 kr
Fri frakt
Extralink - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45
Extralink
Extralink - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45
974 kr
Fri frakt
Extralink Pilot 4.5mm 25m | Cable pulling rod | glass fiber FRP, d. 4.5mm, l. 25m, yellow
Extralink
Extralink Pilot 4.5mm 25m | Cable pulling rod | glass fiber FRP, d. 4.5mm, l. 25m, yellow
953 kr
Fri frakt
Extralink EX.32985, IP-sikkerhetskamera, Innendørs, Trådløs, Innvendig lys, Tak/Vegg, Sort, Hvit
Extralink
Extralink EX.32985, IP-sikkerhetskamera, Innendørs, Trådløs, Innvendig lys, Tak/Vegg, Sort, Hvit
943 kr
Fri frakt
Extralink EX.30103, IP-sikkerhetskamera, Inne & Ute, Koblet med ledninger (ikke trådløs), Utvendig, Vegg, Sort, Hvit
Extralink
Extralink EX.30103, IP-sikkerhetskamera, Inne & Ute, Koblet med ledninger (ikke trådløs), Utvendig, Vegg, Sort, Hvit
932 kr
Fri frakt
Extralink EX.19553, 30000 mAh, Lithium-Ion (Li-Ion), 3,7 V, 65 W, Grå, Lysegrå
Extralink
Extralink EX.19553, 30000 mAh, Lithium-Ion (Li-Ion), 3,7 V, 65 W, Grå, Lysegrå
931 kr
Fri frakt
Extralink EX.16026, Blå, Gult, Fiberglass, 4,5 mm, 50 m, 1 hjul
Extralink
Extralink EX.16026, Blå, Gult, Fiberglass, 4,5 mm, 50 m, 1 hjul
920 kr
Fri frakt
Extralink AD-155A - Batterilader / strømadapter (intern) - AC 88 - 264/ DC 124 - 370 V - 155 watt
Extralink
Extralink AD-155A - Batterilader / strømadapter (intern) - AC 88 - 264/ DC 124 - 370 V - 155 watt
915 kr
Fri frakt
Extralink AD-155C - Batterilader / strømadapter (intern) - AC 88 - 264/ DC 124 - 370 V - 155 watt
Extralink
Extralink AD-155C - Batterilader / strømadapter (intern) - AC 88 - 264/ DC 124 - 370 V - 155 watt
915 kr
Fri frakt
Extralink - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - CWDM - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1550 nm
Extralink
Extralink - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - CWDM - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1550 nm
911 kr
Fri frakt
Extralink EPB-114 - Strømbank - USB-C - 50000 mAh - 10 watt - 2.1 A - 4 utgangskontakter (2 x USB, 2 x 9-stifts USB-type A) - svart
Extralink
Extralink EPB-114 - Strømbank - USB-C - 50000 mAh - 10 watt - 2.1 A - 4 utgangskontakter (2 x USB, 2 x 9-stifts USB-type A) - svart
910 kr
Fri frakt
Extralink Power Ranger EPS-6000 | kraftbank | 6000mAh, FM-radio, LED-lys, ladesveiv, solcellepanel
Extralink
Extralink Power Ranger EPS-6000 | kraftbank | 6000mAh, FM-radio, LED-lys, ladesveiv, solcellepanel
908 kr
Fri frakt
Extralink - SFP+ transceivermodul - WDM - LC-enkeltmodus - opp til 20 km - 1270 nm / 1330 nm (en pakke 2)
Extralink
Extralink - SFP+ transceivermodul - WDM - LC-enkeltmodus - opp til 20 km - 1270 nm / 1330 nm (en pakke 2)
902 kr
Fri frakt
Extralink EX.19539, 20000 mAh, Lithium-Ion (Li-Ion), 3,7 V, 45 W, Grå, Lysegrå
Extralink
Extralink EX.19539, 20000 mAh, Lithium-Ion (Li-Ion), 3,7 V, 45 W, Grå, Lysegrå
898 kr
Fri frakt
Extralink HANDHELD DUST COLLECTOR AND AIR COMPRESSOR 2IN1, Tørr, HEPA, Syklonisk/filtrering, Gulvoverflater, Teppe, Hardt Gulv, Trappetrinn, Møbeltre
Extralink
Extralink HANDHELD DUST COLLECTOR AND AIR COMPRESSOR 2IN1, Tørr, HEPA, Syklonisk/filtrering, Gulvoverflater, Teppe, Hardt Gulv, Trappetrinn, Møbeltre
893 kr
Fri frakt
Extralink - SFP+ transceivermodul - WDM - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1270 nm / 1330 nm (en pakke 2)
Extralink
Extralink - SFP+ transceivermodul - WDM - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1270 nm / 1330 nm (en pakke 2)
879 kr
Fri frakt
ExtraLink Extralink CABLE SKRĘTKA CAT5E FTP (F/UTP) V2 OUTDO
Extralink
ExtraLink Extralink CABLE SKRĘTKA CAT5E FTP (F/UTP) V2 OUTDO
868 kr
Fri frakt
Extralink - Switch - ikke-styrt - 7 x 10/100 (PoE) + 1 x 10/100 (opplink) - stasjonær
Extralink
Extralink - Switch - ikke-styrt - 7 x 10/100 (PoE) + 1 x 10/100 (opplink) - stasjonær
855 kr
Fri frakt
Extralink EX.16019, Blå, Gult, Fiberglass, 4,5 mm, 75 m, 1 hjul
Extralink
Extralink EX.16019, Blå, Gult, Fiberglass, 4,5 mm, 75 m, 1 hjul
848 kr
Fri frakt
Extralink AD-55A - Batterilader / strømadapter (intern) - AC 88 - 264/ DC 124 - 370 V - 55 watt
Extralink
Extralink AD-55A - Batterilader / strømadapter (intern) - AC 88 - 264/ DC 124 - 370 V - 55 watt
842 kr
Fri frakt
Extralink Pilot 4,5mm 25m | Kabeltrekkende fjernkontroll | glassfiber FRP, dia. 4,5 mm, 25 m lang, gul
Extralink
Extralink Pilot 4,5mm 25m | Kabeltrekkende fjernkontroll | glassfiber FRP, dia. 4,5 mm, 25 m lang, gul
838 kr
Fri frakt
Extralink - 100GBase direkte festekabel - QSFP28 til QSFP28 - 3 m - passiv
Extralink
Extralink - 100GBase direkte festekabel - QSFP28 til QSFP28 - 3 m - passiv
833 kr
Fri frakt
Extralink - Strøminjektor (veggmonterbar) - mode A - utgangskontakter: 8
Extralink
Extralink - Strøminjektor (veggmonterbar) - mode A - utgangskontakter: 8
830 kr
Fri frakt
Xiaomi Power Bank ZMI Pro QB823 20000 mAh 65W (QB823 PRO (EXTRALINK) 20000MAH)
Extralink
Xiaomi Power Bank ZMI Pro QB823 20000 mAh 65W (QB823 PRO (EXTRALINK) 20000MAH)
806 kr
Fri frakt
Extralink AD-55B - Batterilader / strømadapter (intern) - AC 88 - 264/ DC 124 - 370 V - 55 watt
Extralink
Extralink AD-55B - Batterilader / strømadapter (intern) - AC 88 - 264/ DC 124 - 370 V - 55 watt
804 kr
Fri frakt
button-spinner-icon