Deksler & omslag for mobiltelefoner
over 10 000 produkter
CDON gjør det enkelt å finne mobildeksler til Samsung Galaxy S21 som beskytter telefonen din i hverdagen. Her finner du deksler som kombinerer stil, funksjon og sikkerhet – fra tynne deksler til mer robuste varianter. Enten du prioriterer grep, utseende eller ekstra beskyttelse, finnes det noe som passer din livsstil. Hos CDON finner du tilbehør som hjelper telefonen din å vare lenger.

Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21 Kawaii-kapibaraillustrasjon – Søt tegnet design med ender og appelsiner
206 kr
fredag, 2 okt.Til Samsung Galaxy S21+: LOL League of Legends, flipdeksel med unikt motiv, mobiletui med stativfunksjon
438 kr
onsdag, 7 okt.
Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21+ 5G Red Bull Racing F2
254 kr
fredag, 2 okt.- -4 %
Til Samsung Galaxy S21+: Kaffe Latte Cappuccino, flipdeksel med unikt motiv, mobiletui med stativfunksjon
438 kr
Tidligere laveste pris:
458 kr
onsdag, 7 okt. - -4 %
Til Samsung Galaxy S21: Volvo Tractor Flippetui
438 kr
Tidligere laveste pris:
458 kr
onsdag, 7 okt. 
Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21 Taylor Swift
206 kr
fredag, 2 okt.Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21+ 5G Leopardikon
206 kr
fredag, 2 okt.Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21+ 5G Blått motiv med nysgjerrige hvite gjess, spørsmålstegn og humoristisk tekst
206 kr
fredag, 2 okt.
Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21+ 5G Lamine Yamal
254 kr
fredag, 2 okt.- -4 %
Til Samsung Galaxy S21+: Hund Dalmatiner, flipdeksel med unikt motiv, mobiletui med stativfunksjon
438 kr
Tidligere laveste pris:
458 kr
onsdag, 7 okt. 
Fantasy Marble Samsung Galaxy S21 Deksel - Hvit Klinkekule
159 kr
onsdag, 30 sep.
Deksel / Mobildeksel til Samsung Galaxy S21 Plus - Sommerfugler
119 kr
fredag, 2 okt.Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21+ 5G Popkunstportrett av vitenskapsmann med pikselbriller og fargerik graffiti
254 kr
fredag, 2 okt.
Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21 Fortnite
254 kr
fredag, 2 okt.
Ring Guard-etui - Samsung Galaxy S21 Plus - Rød
209 kr
onsdag, 30 sep.
CaseMe telefonetui med glidelås og lommebok for Samsung Galaxy S21 Plus 5G - Svart
439 kr
onsdag, 30 sep.
Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21 Grønn pikselbasert, creeperlignende spillillustrasjon i futuristisk neonstil for gamingrom
206 kr
fredag, 2 okt.
Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21+ 5G Kirsebærhjerter og sløyfer med kirsebær, rosa sløyfer og hjerter i et sjarmerende og søtt design
254 kr
fredag, 2 okt.Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21+ 5G YNWA Liverpool
206 kr
fredag, 2 okt.
Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21 Stitch Mode
206 kr
fredag, 2 okt.- -4 %
Til Samsung Galaxy S21+: Xian H-6 Jet Strategic Bomber, flipdeksel med unikt motiv, mobiletui med stativfunksjon
438 kr
Tidligere laveste pris:
458 kr
onsdag, 7 okt. Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21+ 5G Real Madrid
206 kr
fredag, 2 okt.
Wonderland Samsung Galaxy S21 Flippetui - Don't Touch My Phone
219 kr
onsdag, 30 sep.- -4 %
Til Samsung Galaxy S21+: Spill Black Myth Wukong, flipdeksel med unikt motiv, mobiletui med stativfunksjon
438 kr
Tidligere laveste pris:
458 kr
onsdag, 7 okt. Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21+ 5G Fargerik ananas med livfullt geometrisk mønster i bakgrunnen
254 kr
fredag, 2 okt.
Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21 K-Pop Demon Hunters gull og svart anime-trio – kraftfullt K-pop-inspirert e-sportdesign med detaljert
254 kr
fredag, 2 okt.
Deksel / Mobildeksel til Samsung Galaxy S21 Plus - Roser
119 kr
fredag, 2 okt.Crocodile Textured Lær Etui til Samsung Galaxy S21 Plus - Blå
269 kr
onsdag, 30 sep.- -4 %
Til Samsung Galaxy S21+: BTS Bangtan Boys, flipdeksel med unikt motiv, mobiletui med stativfunksjon
438 kr
Tidligere laveste pris:
458 kr
onsdag, 7 okt. 
Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21 Neonillustrasjon av kaktus i rosa og blått lys mot mørk bakgrunn i moderne popestetikk
254 kr
fredag, 2 okt.
Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21+ 5G Valentinsdag Stitch
254 kr
fredag, 2 okt.Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21 Sting sommer
206 kr
fredag, 2 okt.
Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21+ 5G Søt huskyvalp med store blå øyne titter frem gjennom en ødelagt vegg i myk 3D-stil, noe som skape
254 kr
fredag, 2 okt.Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21+ 5G Winnie Puh
254 kr
fredag, 2 okt.- -4 %
Til Samsung Galaxy S21+: Søt Tegnet Puddel Hund, flipdeksel med unikt motiv, mobiletui med stativfunksjon
438 kr
Tidligere laveste pris:
458 kr
onsdag, 7 okt. 
Samsung Galaxy S21 - Deksel/Mobildeksel Ripet Tekstur
149 kr
fredag, 2 okt.Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21+ 5G Blå
254 kr
fredag, 2 okt.Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21 Fargerik blå bjørn med rosa kryssøyne og lilla dryppende motiver
254 kr
fredag, 2 okt.Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21+ 5G Formula 2
254 kr
fredag, 2 okt.- -4 %
Til Samsung Galaxy S21: Dreamcatcher Flippetui
438 kr
Tidligere laveste pris:
458 kr
onsdag, 7 okt. Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21+ 5G KATSEYE i fargerikt portrettkollasj med seks medlemmer mot ulike klare bakgrunnsfarger
254 kr
fredag, 2 okt.
Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21 Oransje tegnet figur med store øyne og dynamisk positur i energisk, leken stil
206 kr
fredag, 2 okt.Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21 Harry Potter
206 kr
fredag, 2 okt.Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21 Fargerikt motiv med Jomfru Maria og glorie i turkise, gule og oransje toner
206 kr
fredag, 2 okt.- -4 %
Til Samsung Galaxy S21+: Ice Hockey, flipdeksel med unikt motiv, mobiletui med stativfunksjon
438 kr
Tidligere laveste pris:
458 kr
onsdag, 7 okt. Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21 Messi
254 kr
fredag, 2 okt.
Kompatibelt Mobildeksel til Samsung Galaxy S21 Lamine Yamal
206 kr
fredag, 2 okt.
Kompatibelt Lommeboketui til Samsung Galaxy S21+ 5G Blå-gul Roblox-inspirert hettefigur med maske og minimalistisk neonstil, stilren spillillustrasjo
254 kr
fredag, 2 okt.
Deksler & omslag for mobiltelefoner tilbehør – beskytt og tilpass telefonen din
Leter du etter tilbehør til din Deksler & omslag for mobiltelefoner? Hos CDON finner du et bredt sortiment av tilbehør for Samsung Galaxy med kombinasjon av design og teknologi. Enten du trenger et deksel, skjermbeskyttelse, lader eller andre praktiske tilbehør, finner du riktig produkt her.
Deksel og skjermbeskyttelse til Deksler & omslag for mobiltelefoner
Et godt deksel beskytter din Deksler & omslag for mobiltelefoner mot riper, støt og hverdagslige uhell. Velg mellom tynne silikon-deksel som bevarer telefonens slanke profil, eller robuste støtdempende modeller for ekstra beskyttelse. Se hele utvalget av Samsung tilbehør hos CDON.
Ladere og kabler til Deksler & omslag for mobiltelefoner
Hold batteriet ladet med riktig lader til din Deksler & omslag for mobiltelefoner. Hos CDON finner du hurtigladere, USB-C-kabler og trådløse ladere som passer til din modell. En ekstra lader hjemme eller en powerbank for reiser gjør at du aldri trenger å bekymre deg for tomt batteri.
Øvrige tilbehør til Deksler & omslag for mobiltelefoner
I tillegg til beskyttelse og lading finnes det mange andre tilbehør som forbedrer opplevelsen med din Deksler & omslag for mobiltelefoner. Mobilholder til bilen, Bluetooth-hodetelefoner, selfie-stativ og minnekort er populære valg.
Kjøp Deksler & omslag for mobiltelefoner tilbehør online hos CDON
CDON tilbyr et bredt utvalg av tilbehør til Deksler & omslag for mobiltelefoner. Se også Samsung Galaxy A36 5G tilbehør eller utforsk hele sortimentet av Samsung tilbehør. Hos CDON finner du alle Mobiltilbehør med rask levering og trygt kjøp.