Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

INF Company AB

Vilkår
Om selgeren
Fri frakt
TP-LINK Archer T4E, Dual Band PCI Express Adapter 2,4 GHz/5 GHz, 802.11ac, 300+867 Mbps, 2x avtakbare antenner
TP-LINK Archer T4E, Dual Band PCI Express Adapter 2,4 GHz/5 GHz, 802.11ac, 300+867 Mbps, 2x avtakbare antenner

Tp-Link

481 kr
Fri frakt
MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Bølgelengde 1310 nm, Maksimal overføringsavstand 20000 m, -40 til +70C
MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Bølgelengde 1310 nm, Maksimal overføringsavstand 20000 m, -40 til +70C

Inf

296 kr
Fri frakt
Daddiddoo Babblarna, Kartongb.
Daddiddoo Babblarna, Kartongb.

Babblarna

239 kr
Fri frakt
MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Bølgelengde 850 nm, Maksimal overføringsavstand 550 m, -40 til 70C
MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Bølgelengde 850 nm, Maksimal overføringsavstand 550 m, -40 til 70C

Inf

234 kr
Fri frakt
Dadda besøker
Dadda besøker

Babblarna

222 kr
Fri frakt
I Babblarnas prylbod
I Babblarnas prylbod

Babblarna

216 kr
Fri frakt
Delock Keystone Module RJ45 -kontakt> LSA Cat.6 UTP svart
Delock Keystone Module RJ45 -kontakt> LSA Cat.6 UTP svart

De-Lock

199 kr
Fri frakt
Delock Keystone -modul RJ45 -kontakt> LSA Cat.6A STP compact
Delock Keystone -modul RJ45 -kontakt> LSA Cat.6A STP compact

De-Lock

160 kr
Fri frakt
DeLOCK UTP Cat6 Keystone -modul, RJ45 ho - LSA Cat6, Verktøyfri blå / grå
DeLOCK UTP Cat6 Keystone -modul, RJ45 ho - LSA Cat6, Verktøyfri blå / grå

De-Lock

130 kr
Fri frakt
MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi -Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Bølgelengde 850 nm, Maksimal overføringsavstand 300 m, -40 til+70C
MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi -Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Bølgelengde 850 nm, Maksimal overføringsavstand 300 m, -40 til+70C

Inf

670 kr
Fri frakt
Dilog, CA-modul for YouSee i Danmark, DVB-C, CI +, HD
Dilog, CA-modul for YouSee i Danmark, DVB-C, CI +, HD

Dilog

515 kr
Fri frakt
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10-100-1000 kobbermodul
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10-100-1000 kobbermodul

Mikrotik

495 kr
Fri frakt
Delock Keystone -modul RJ45 -kontakt> RJ45 -kontakt Cat.6 90 °
Delock Keystone -modul RJ45 -kontakt> RJ45 -kontakt Cat.6 90 °

De-Lock

209 kr
Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail. her .