Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Alle filter
2989 produkter
DisplayPort-kabel 1.4 8K/4K 3m
DisplayPort-kabel 1.4 8K/4K 3m

LogiLink

181 kr
StarTech.com 6ft (2m) USB C to DisplayPort 1.4 Cable 8K 60Hz/4K - Reversible DP to USB-C or USB-C to DP Video Adapter Cable HBR3/HDR/DSC - USB/Displa
StarTech.com 6ft (2m) USB C to DisplayPort 1.4 Cable 8K 60Hz/4K - Reversible DP to USB-C or USB-C to DP Video Adapter Cable HBR3/HDR/DSC - USB/Displa

StarTech.com

472,55 kr
StarTech.com Micro USB to Mini USB 2.0 Adapter - Micro USB (f) to Mini USB (m) (UUSBMUSBFM) - USB-adapter - Micro-USB type B (hunn) til mini-USB type
StarTech.com Micro USB to Mini USB 2.0 Adapter - Micro USB (f) to Mini USB (m) (UUSBMUSBFM) - USB-adapter - Micro-USB type B (hunn) til mini-USB type

StarTech.com

208 kr
StarTech.com 6in SATA Power to 6 Pin PCI Express Video Card Power Cable Adapter - SATA to 6 pin PCIe power - Strømkabel - SATA-strøm (hann) til 6-pin
StarTech.com 6in SATA Power to 6 Pin PCI Express Video Card Power Cable Adapter - SATA to 6 pin PCIe power - Strømkabel - SATA-strøm (hann) til 6-pin

StarTech.com

185,55 kr
StarTech.com 330ft (100m) USB HDMI over CAT5e / CAT6 KVM Extender - 1080p Uncompressed HD Video - IT Grade KVM Console Extender for PC (SV565UTPHDU)
StarTech.com 330ft (100m) USB HDMI over CAT5e / CAT6 KVM Extender - 1080p Uncompressed HD Video - IT Grade KVM Console Extender for PC (SV565UTPHDU)

StarTech.com

14020 kr
StarTech.com 20-Slot 2U Rack Mount Media Converter Chassis for ET Series 2 Fiber Media Converters (ETCHS2U) - Modulær utvidelsesbase - 2U - rackmonte
StarTech.com 20-Slot 2U Rack Mount Media Converter Chassis for ET Series 2 Fiber Media Converters (ETCHS2U) - Modulær utvidelsesbase - 2U - rackmonte

StarTech.com

12194 kr
StarTech.com USBDUPE17, 108 W, 100 - 240 V, 1.6 A, 12 V, 9 A, ANZ,EU,JP,NA,UK
StarTech.com USBDUPE17, 108 W, 100 - 240 V, 1.6 A, 12 V, 9 A, ANZ,EU,JP,NA,UK

StarTech.com

15418 kr
StarTech.com HPE JG661A Compatible QSFP+ Module - 40GBASE-LR4 - 40GE Gigabit Ethernet QSFP+ 40GbE Single Mode Fiber Optic Transceiver 10km - QSFP+ tr
StarTech.com HPE JG661A Compatible QSFP+ Module - 40GBASE-LR4 - 40GE Gigabit Ethernet QSFP+ 40GbE Single Mode Fiber Optic Transceiver 10km - QSFP+ tr

StarTech.com

11276 kr
StarTech.com 8 Port RackMount USB PS/2 Digital IP KVM Switch - KVM-svitsj - 8 x KVM port(s) - 1 lokalbruker - 1 IP-bruker - rackmonterbar
StarTech.com 8 Port RackMount USB PS/2 Digital IP KVM Switch - KVM-svitsj - 8 x KVM port(s) - 1 lokalbruker - 1 IP-bruker - rackmonterbar

StarTech.com

15626,91 kr
StarTech.com 10GbE Fiber Ethernet Media Converter NBASE-T- SFP to RJ45 Single Mode/Multimode Fiber to Copper Bridge 1/2.5/5/10Gbps Network (MCM10GSFP
StarTech.com 10GbE Fiber Ethernet Media Converter NBASE-T- SFP to RJ45 Single Mode/Multimode Fiber to Copper Bridge 1/2.5/5/10Gbps Network (MCM10GSFP

StarTech.com

13464 kr
StarTech.com SATERASER4, SATA, Serial ATA II, 2.5,3.5", USB, Custom,Enhanced secure,Multi-pass overwrites,Secure,Single-pass overwrite, 10000 GB, 5 G
StarTech.com SATERASER4, SATA, Serial ATA II, 2.5,3.5", USB, Custom,Enhanced secure,Multi-pass overwrites,Secure,Single-pass overwrite, 10000 GB, 5 G

StarTech.com

10926 kr
StarTech.com 8 Port 1U Rackmount DVI USB KVM Switch - USB DVI KVM Switch - DVI KVM Switch - USB KVM Switch (SV831DVIU) - KVM-svitsj - 8 x KVM port(s)
StarTech.com 8 Port 1U Rackmount DVI USB KVM Switch - USB DVI KVM Switch - DVI KVM Switch - USB KVM Switch (SV831DVIU) - KVM-svitsj - 8 x KVM port(s)

StarTech.com

12956,30 kr
StarTech.com 1:1 Hard Drive Duplicator and Eraser for 2.5"/ 3.5" SATA (I/II/III) & SAS (I/II) HDD SSD - LCD & RS-232 - Cloner & Wiper (SATSASDUPE11)
StarTech.com 1:1 Hard Drive Duplicator and Eraser for 2.5"/ 3.5" SATA (I/II/III) & SAS (I/II) HDD SSD - LCD & RS-232 - Cloner & Wiper (SATSASDUPE11)

StarTech.com

20426 kr
StarTech.com Drive Duplicator & Eraser for USB Flash Drives & 2.5 / 3.5" SATA SSDs/HDDs- 1:1 duplication plus cross-interface - Standalone (SU2DUPERA
StarTech.com Drive Duplicator & Eraser for USB Flash Drives & 2.5 / 3.5" SATA SSDs/HDDs- 1:1 duplication plus cross-interface - Standalone (SU2DUPERA

StarTech.com

11365 kr
StarTech.com 4 Port USB VGA IP KVM Switch with Virtual Media - 4 Port Remote KVM over IP (SV441DUSBI) - KVM-svitsj - 4 x KVM port(s) - 1 lokalbruker
StarTech.com 4 Port USB VGA IP KVM Switch with Virtual Media - 4 Port Remote KVM over IP (SV441DUSBI) - KVM-svitsj - 4 x KVM port(s) - 1 lokalbruker

StarTech.com

13167,28 kr
StarTech.com 6 Bay USB 3.0/ eSATA Duplicator and Eraser Dock for 2.5" & 3.5" SATA SSD HDD - 1:5 Standalone Cloner & Wiper Docking Station (SATDOCK5U3
StarTech.com 6 Bay USB 3.0/ eSATA Duplicator and Eraser Dock for 2.5" & 3.5" SATA SSD HDD - 1:5 Standalone Cloner & Wiper Docking Station (SATDOCK5U3

StarTech.com

14443 kr
StarTech.com Standalone USB Duplicator - USB Duplicator and Eraser - USB 3.0, 2.0, 1.1 - 1:15 USB Flashdrive - USB Thumb Drive (USBDUPE115) - USB-sta
StarTech.com Standalone USB Duplicator - USB Duplicator and Eraser - USB 3.0, 2.0, 1.1 - 1:15 USB Flashdrive - USB Thumb Drive (USBDUPE115) - USB-sta

StarTech.com

22400 kr
StarTech.com Newer version is USB2G4LEXT2NA - 4 Port USB 2.0 over Gigabit LAN or Direct Cat5e/Cat6 Ethernet Extender System - up to 330 ft (USB2G4LEX
StarTech.com Newer version is USB2G4LEXT2NA - 4 Port USB 2.0 over Gigabit LAN or Direct Cat5e/Cat6 Ethernet Extender System - up to 330 ft (USB2G4LEX

StarTech.com

9618 kr
StarTech.com 16 Port Rackmount USB KVM Switch Kit with OSD and Cables - 1U (SV1631DUSBUK) - KVM-svitsj - 16 x KVM port(s) - 1 lokalbruker - stasjonær
StarTech.com 16 Port Rackmount USB KVM Switch Kit with OSD and Cables - 1U (SV1631DUSBUK) - KVM-svitsj - 16 x KVM port(s) - 1 lokalbruker - stasjonær

StarTech.com

9583 kr
StarTech.com HDMI KVM Extender over IP Network - 4K 30Hz HDMI and USB over IP LAN or Cat5/Cat6 Ethernet (100m/330ft) - Remote KVM Console - Video/lyd
StarTech.com HDMI KVM Extender over IP Network - 4K 30Hz HDMI and USB over IP LAN or Cat5/Cat6 Ethernet (100m/330ft) - Remote KVM Console - Video/lyd

StarTech.com

9391 kr
StarTech.com 10m 40G QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Cable for Cisco QSFP-H40G-ACU10M - 40GbE Copper DAC 40Gbps Passive Twinax - Direkte 40GBase-kobling
StarTech.com 10m 40G QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Cable for Cisco QSFP-H40G-ACU10M - 40GbE Copper DAC 40Gbps Passive Twinax - Direkte 40GBase-kobling

StarTech.com

9000,53 kr
StarTech.com DisplayPort KVM - 4 port - 4K 60Hz - Dual Monitor KVM - DisplayPort Switch - KVM DisplayPort - Desktop KVM Switch (SV431DPDDUA2) - KVM /
StarTech.com DisplayPort KVM - 4 port - 4K 60Hz - Dual Monitor KVM - DisplayPort Switch - KVM DisplayPort - Desktop KVM Switch (SV431DPDDUA2) - KVM /

StarTech.com

8895 kr
StarTech.com StarTech.com 4-Port Dual Monitor HDMI KVM Switch with Audio & USB 3.0 hub - 4K 30Hz - 4 PC Mac Computer KVM Switch Box for HDMI Display
StarTech.com StarTech.com 4-Port Dual Monitor HDMI KVM Switch with Audio & USB 3.0 hub - 4K 30Hz - 4 PC Mac Computer KVM Switch Box for HDMI Display

StarTech.com

8593 kr
StarTech.com USB Crash Cart Adapter with File Transfer and Video Capture - Laptop to Server KVM Console - Portable & Rugged (NOTECONS02X) - KVM-svits
StarTech.com USB Crash Cart Adapter with File Transfer and Video Capture - Laptop to Server KVM Console - Portable & Rugged (NOTECONS02X) - KVM-svits

StarTech.com

8531 kr
StarTech.com USB Crash Cart Adapter - File Transfer & Video - Portable Server Room Laptop to KVM Console Crash Cart (NOTECONS02) - KVM-svitsj - 1 x K
StarTech.com USB Crash Cart Adapter - File Transfer & Video - Portable Server Room Laptop to KVM Console Crash Cart (NOTECONS02) - KVM-svitsj - 1 x K

StarTech.com

7931 kr
StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD Compatible SFP Module 10 Pack - 1000BASE-LX/LH 1GbE Gigabit Ethernet Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - SFP (min
StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD Compatible SFP Module 10 Pack - 1000BASE-LX/LH 1GbE Gigabit Ethernet Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - SFP (min

StarTech.com

7782 kr
StarTech.com J9153A-ST, Fiber optisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, ER, 40000 m
StarTech.com J9153A-ST, Fiber optisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, ER, 40000 m

StarTech.com

7547 kr
StarTech.com Cisco GLC-LH-SM Compatible SFP Module 10 Pack - 1000BASE-LX/LH 1GbE Gigabit Ethernet Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - SFP (mini
StarTech.com Cisco GLC-LH-SM Compatible SFP Module 10 Pack - 1000BASE-LX/LH 1GbE Gigabit Ethernet Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - SFP (mini

StarTech.com

7264 kr
StarTech.com 650 ft/200m USB 2.0 Dual VGA KVM Console Extender over Cat5 UTP -for Dual VGA, USB-enabled PC or KVM Switch - Upto 1920x1200 (SV565DUTPU
StarTech.com 650 ft/200m USB 2.0 Dual VGA KVM Console Extender over Cat5 UTP -for Dual VGA, USB-enabled PC or KVM Switch - Upto 1920x1200 (SV565DUTPU

StarTech.com

7216 kr
StarTech.com 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Copper to Fiber Media Converter - Ethernet (1000Base-T) to LC Fiber Converter (ET1000S40LC2) - Fibermedieo
StarTech.com 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Copper to Fiber Media Converter - Ethernet (1000Base-T) to LC Fiber Converter (ET1000S40LC2) - Fibermedieo

StarTech.com

7119 kr
Produktet er lagt til i din handlekurv
product image

Til kassen
Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.