Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Alle filter
796 produkter
EXC F/UTP CAT.6 Solid Wire Cable Copper Grey 500m Drum
EXC F/UTP CAT.6 Solid Wire Cable Copper Grey 500m Drum

EXC

4575 kr
EXC F/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable Copper Grey 305m Pull box
EXC F/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable Copper Grey 305m Pull box

EXC

1740 kr
EXC U/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable Grey 305m Pull box
EXC U/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable Grey 305m Pull box

EXC

1673 kr
EXC U/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable Copper LSZH (Halogenfri) Grey 305m Pull box
EXC U/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable Copper LSZH (Halogenfri) Grey 305m Pull box

EXC

1394 kr
EXC F/UTP CAT.6 Stranded Wire Cable LSZH (Halogenfri) White 500m Drum
EXC F/UTP CAT.6 Stranded Wire Cable LSZH (Halogenfri) White 500m Drum

EXC

1304 kr
EXC Stand with wheels and a shelf - 37''-65'' - Max 50kg
EXC Stand with wheels and a shelf - 37''-65'' - Max 50kg

EXC

1152 kr
EXC F/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable Grey 305m Pull box
EXC F/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable Grey 305m Pull box

EXC

1147 kr
EXC HDMI 1.4 to DisplayPort Passive Converter 14cm
EXC HDMI 1.4 to DisplayPort Passive Converter 14cm

EXC

1103 kr
EXC DVI D Male to HDMI Type A Male Cord 15m
EXC DVI D Male to HDMI Type A Male Cord 15m

EXC

987 kr
EXC F/UTP CAT.6 Stranded Wire Cable LSZH (Halogenfri) White 500m Drum
EXC F/UTP CAT.6 Stranded Wire Cable LSZH (Halogenfri) White 500m Drum

EXC

979 kr
EXC U/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable Grey 100m Reel
EXC U/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable Grey 100m Reel

EXC

933 kr
EXC 611926, 100 m, Cat6, S/FTP (S-STP), Svart
EXC 611926, 100 m, Cat6, S/FTP (S-STP), Svart

EXC

892 kr
Multibrackets M VESA Flexarm Thin Black VESA 200x200-600x400 Max 30kg
Multibrackets M VESA Flexarm Thin Black VESA 200x200-600x400 Max 30kg

EXC

843 kr
EXC 128939, 7,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 18 Gbit/s, Audio Return Channel (ARC), Svart
EXC 128939, 7,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), 18 Gbit/s, Audio Return Channel (ARC), Svart

EXC

829 kr
EXC USB 3.1 Type-C to VGA + DisplayPort 1.2 adapter
EXC USB 3.1 Type-C to VGA + DisplayPort 1.2 adapter

EXC

795 kr
EXC Premium Certified 18Gbps 4K High Speed HDMI 2.0 with Ethernet 5m
EXC Premium Certified 18Gbps 4K High Speed HDMI 2.0 with Ethernet 5m

EXC

775 kr
EXC F/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable LSZH (Halogenfri) Copper Grey 100m Reel
EXC F/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable LSZH (Halogenfri) Copper Grey 100m Reel

EXC

741 kr
EXC F/UTP CAT.6 Stranded Wire Cable Copper Grey 100m Reel
EXC F/UTP CAT.6 Stranded Wire Cable Copper Grey 100m Reel

EXC

705 kr
EXC HQ Soundcard Cord 3.5 to 2 x RCA Male 5m
EXC HQ Soundcard Cord 3.5 to 2 x RCA Male 5m

EXC

696 kr
EXC F/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable Copper Grey 100m Reel
EXC F/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable Copper Grey 100m Reel

EXC

694 kr
EXC U/UTP CAT.6 Stranded Wire Cable Grey 100m Reel
EXC U/UTP CAT.6 Stranded Wire Cable Grey 100m Reel

EXC

681 kr
EXC U/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable LSZH (Halogenfri) Grey 100m Reel
EXC U/UTP CAT.5e Stranded Wire Cable LSZH (Halogenfri) Grey 100m Reel

EXC

621 kr
EXC Fiber Patch Cord OM4 50/125 Pink LSZH (Halogenfri) LC/LC 15m
EXC Fiber Patch Cord OM4 50/125 Pink LSZH (Halogenfri) LC/LC 15m

EXC

581 kr
EXC CABLE USB 3.0 Type A MALE-FEMALE With Booster Chip - 5 m
EXC CABLE USB 3.0 Type A MALE-FEMALE With Booster Chip - 5 m

EXC

533 kr
EXC Fiber Patch Cord OM4 50/125 Pink LSZH (Halogenfri) LC/LC 8m
EXC Fiber Patch Cord OM4 50/125 Pink LSZH (Halogenfri) LC/LC 8m

EXC

531 kr
EXC Mini DisplayPort 1.1 DVI/HDMI/VGA passive converter (Dual Link)
EXC Mini DisplayPort 1.1 DVI/HDMI/VGA passive converter (Dual Link)

EXC

525 kr
EXC MHL to HDMI Converter for Smartphone
EXC MHL to HDMI Converter for Smartphone

EXC

473 kr
EXC 610411, 100 m, Elfenben, Flat
EXC 610411, 100 m, Elfenben, Flat

EXC

459 kr
EXC Fiber Patch Cord OM3 50/125 Aqua LSZH (Halogenfri) LC/LC 30m
EXC Fiber Patch Cord OM3 50/125 Aqua LSZH (Halogenfri) LC/LC 30m

EXC

453,20 kr
EXC Mini DisplayPort 1.1 DVI/HDMI/VGA passive converter (Dual Link)
EXC Mini DisplayPort 1.1 DVI/HDMI/VGA passive converter (Dual Link)

EXC

446 kr
Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.