Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Alle filter
769 produkter
Cisco Catalyst 3850-48T-E - Switch - L3 - Styrt - 48 x 10/100/1000 - stasjonær, rackmonterbar
Cisco Catalyst 3850-48T-E - Switch - L3 - Styrt - 48 x 10/100/1000 - stasjonær, rackmonterbar

Cisco

223480 kr
Cisco Integrated Services Router 4351 - Ruter - GigE - WAN-porter: 3 - rackmonterbar
Cisco Integrated Services Router 4351 - Ruter - GigE - WAN-porter: 3 - rackmonterbar

Cisco

50473,80 kr
Cisco Aironet 2802I - Trådløst tilgangspunkt - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dobbeltbånd
Cisco Aironet 2802I - Trådløst tilgangspunkt - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dobbeltbånd

Cisco

11115 kr
Cisco 250 Series SG250X-48 - Switch - L3 - smart - 48 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit Ethernet + 2 x 10 Gigabit SFP+ - rackmonterbar
Cisco 250 Series SG250X-48 - Switch - L3 - smart - 48 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit Ethernet + 2 x 10 Gigabit SFP+ - rackmonterbar

Cisco

10161 kr
Cisco Catalyst 9200L - Network Essentials - switch - L3 - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (opplink) - rackmonterbar
Cisco Catalyst 9200L - Network Essentials - switch - L3 - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (opplink) - rackmonterbar

Cisco

29001 kr
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services - Sikkerhetsap1 part - 8 porter - GigE - skrivebord - med Cisco Security Plus License
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services - Sikkerhetsap1 part - 8 porter - GigE - skrivebord - med Cisco Security Plus License

Cisco

10811,10 kr
Cisco Integrated Services Router 1161 - Ruter - 8-portssvitsj - GigE - WAN-porter: 2
Cisco Integrated Services Router 1161 - Ruter - 8-portssvitsj - GigE - WAN-porter: 2

Cisco

18147 kr
Cisco - Strømforsyning (plug-in modul) - AC 100-240 V - 400 watt - for FirePOWER 2110, 2120, 2130, 2140
Cisco - Strømforsyning (plug-in modul) - AC 100-240 V - 400 watt - for FirePOWER 2110, 2120, 2130, 2140

Cisco

22122 kr
Cisco FlexStack-Extended Hybrid - Nettverksstackmodul - for Catalyst 2960X-24, 2960X-48
Cisco FlexStack-Extended Hybrid - Nettverksstackmodul - for Catalyst 2960X-24, 2960X-48

Cisco

12595 kr
Cisco Small Business SG350X-24PD - Switch - Styrt - 20 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombo 10 Gigabit SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 4 x 10/100/1000/2.5G
Cisco Small Business SG350X-24PD - Switch - Styrt - 20 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombo 10 Gigabit SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 4 x 10/100/1000/2.5G

Cisco

13521 kr
Cisco 550X Series SX550X-24 - Switch - L3 - Styrt - 20 x 10GBase-T + 4 x kombo 10 Gigabit SFP+ - stasjonær, rackmonterbar
Cisco 550X Series SX550X-24 - Switch - L3 - Styrt - 20 x 10GBase-T + 4 x kombo 10 Gigabit SFP+ - stasjonær, rackmonterbar

Cisco

34992 kr
Cisco Catalyst 9300L - Network Essentials - switch - L3 - Styrt - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (opplink) - rackmonterbar
Cisco Catalyst 9300L - Network Essentials - switch - L3 - Styrt - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (opplink) - rackmonterbar

Cisco

36438 kr
Cisco - Strømforsyning - redundant (plug-in modul) - AC 100-240 V - 3000 watt - for Catalyst 6807-XL
Cisco - Strømforsyning - redundant (plug-in modul) - AC 100-240 V - 3000 watt - for Catalyst 6807-XL

Cisco

33658 kr
Cisco MDS 9148S - Switch - Styrt - 12 x 16Gb Fibre Channel SFP+ - bakside til front-luftflyt - rackmonterbar
Cisco MDS 9148S - Switch - Styrt - 12 x 16Gb Fibre Channel SFP+ - bakside til front-luftflyt - rackmonterbar

Cisco

47234 kr
Cisco Industrial Ethernet 4000 Series - Switch - Styrt - 4 x Gigabit SFP + 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x kombo-Gigabit SFP - DIN-skinnemonterbar - PoE
Cisco Industrial Ethernet 4000 Series - Switch - Styrt - 4 x Gigabit SFP + 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x kombo-Gigabit SFP - DIN-skinnemonterbar - PoE

Cisco

56568 kr
Cisco Catalyst 2960L-16PS-LL - Switch - Styrt - 16 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (opplink) - stasjonær, rackmonterbar - PoE+ (120 W)
Cisco Catalyst 2960L-16PS-LL - Switch - Styrt - 16 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (opplink) - stasjonær, rackmonterbar - PoE+ (120 W)

Cisco

12216 kr
Cisco - Direkte 100GBase-koblingskabel - QSFP28 (hann) til QSFP28 (hann) - 5 m - fiberoptisk - aktiv - blå - for P/N: N3K-C36180YC-R-WS, N9KC93180LCE
Cisco - Direkte 100GBase-koblingskabel - QSFP28 (hann) til QSFP28 (hann) - 5 m - fiberoptisk - aktiv - blå - for P/N: N3K-C36180YC-R-WS, N9KC93180LCE

Cisco

18084 kr
Cisco Catalyst 3560CX-12TC-S - Switch - Styrt - 12 x 10/100/1000 + 2 x kombo-Gigabit SFP - stasjonær, rackmonterbar, DIN-skinnemonterbar, veggmonterb
Cisco Catalyst 3560CX-12TC-S - Switch - Styrt - 12 x 10/100/1000 + 2 x kombo-Gigabit SFP - stasjonær, rackmonterbar, DIN-skinnemonterbar, veggmonterb

Cisco

16018,50 kr
Cisco Catalyst 2960X-48TS-L - Switch - Styrt - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - stasjonær, rackmonterbar
Cisco Catalyst 2960X-48TS-L - Switch - Styrt - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - stasjonær, rackmonterbar

Cisco

38015,20 kr
Cisco Catalyst 2960-Plus 48PST-L - Switch - Styrt - 48 x 10/100 (PoE) + 2 x Gigabit SFP + 2 x 10/100/1000 - rackmonterbar - PoE (370 W)
Cisco Catalyst 2960-Plus 48PST-L - Switch - Styrt - 48 x 10/100 (PoE) + 2 x Gigabit SFP + 2 x 10/100/1000 - rackmonterbar - PoE (370 W)

Cisco

18893,90 kr
Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-BX-U - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm
Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-BX-U - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm

Cisco

42759 kr
Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-BX-D - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1330 (TX) / 1270 (RX) nm - for ASR 9001
Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-BX-D - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1330 (TX) / 1270 (RX) nm - for ASR 9001

Cisco

43246 kr
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series - Switch - Styrt - 16 x 10/100 (PoE+) + 2 x kombo-Gigabit SFP - DIN-skinnemonterbar - PoE+
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series - Switch - Styrt - 16 x 10/100 (PoE+) + 2 x kombo-Gigabit SFP - DIN-skinnemonterbar - PoE+

Cisco

32618 kr
Cisco Small Business SG350X-8PMD - Switch - Styrt - 8 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) + 2 x 10 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet SFP+ - rackmonterbar
Cisco Small Business SG350X-8PMD - Switch - Styrt - 8 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) + 2 x 10 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet SFP+ - rackmonterbar

Cisco

22227 kr
Cisco Catalyst 9400 Series Line Card - Switch - 48 x 10/100/1000 - plugg-in-modul - PoE+
Cisco Catalyst 9400 Series Line Card - Switch - 48 x 10/100/1000 - plugg-in-modul - PoE+

Cisco

62275 kr
Cisco Catalyst 9300L - Network Essentials - switch - L3 - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit Ethernet SFP+ - rackmonterbar - PoE+ (505 W)
Cisco Catalyst 9300L - Network Essentials - switch - L3 - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit Ethernet SFP+ - rackmonterbar - PoE+ (505 W)

Cisco

62382 kr
Cisco Catalyst 2960X-24TS-L - Switch - Styrt - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - stasjonær, rackmonterbar
Cisco Catalyst 2960X-24TS-L - Switch - Styrt - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - stasjonær, rackmonterbar

Cisco

10244 kr
Cisco Catalyst 9200L - Network Essentials - switch - L3 - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (opplink) - rackmonterbar
Cisco Catalyst 9200L - Network Essentials - switch - L3 - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (opplink) - rackmonterbar

Cisco

15656 kr
Cisco - QSFP+ transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO - opp til 100 m - 840-860 nm - for Mellanox ConnectX-5; Network Convergenc
Cisco - QSFP+ transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO - opp til 100 m - 840-860 nm - for Mellanox ConnectX-5; Network Convergenc

Cisco

20706 kr
Cisco Catalyst 2960-Plus 24TC-L - Switch - Styrt - 24 x 10/100 + 2 x kombo-Gigabit SFP - rackmonterbar
Cisco Catalyst 2960-Plus 24TC-L - Switch - Styrt - 24 x 10/100 + 2 x kombo-Gigabit SFP - rackmonterbar

Cisco

11433 kr
Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.