Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Shadow and Bone: Ruin and Rising

Bok

Leigh Bardugo

Bøker - Fri frakt over 299 kr

97 kr
  • Forventet leveringstid:
    9-12 Arbeidsdager
  • Selges og sendes av Adlibris

Overvåk produktets pris

Inngår i kampanjen :

Bøker - Fri frakt over 299 kr
  • Skjønnlitteratur barn & ungdom, Ungdomsbøker
  • Bok
  • Pocket
  • English
  • Leigh Bardugo
Enter the Grishaverse with book three of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: The Demon in the Wood (a Darkling prequel story) and a Q&A with Leigh Bardugo.
Sjanger:
Skjønnlitteratur barn & ungdom
Ungdomsbøker
Formater:
Bok
EAN:
9781510105256
Publisher:
Hodder Stoughton
Innbindning:
Pocket
Språk:
English
ISBN:
9781510105256
Læremiddel:
0
Serie:
SHADOW AND BONE
Størrelse:
384
Forfatter:
Leigh Bardugo

Vis flere anmeldelser (-5)

Øvrige vilkår

Gjenbruk gjerne esken som produktet kom i når du returnerer. Hvis du ikke har embalasjen som boken ble sendt i kan du selvfølgelig bruke en annen embalasje. Det viktigste er at du pakker returen godt inn og legg ved følgeseddelen eller annen informasjon som ordrenummer og kundeopplysninger. Hvis det mangler informasjon, kan vi ikke se at returen kommer fra deg. Du betaler ingen returavgift, men står selv for returportoen. Send boken til følgende adresse: Adlibris returer Adlibris.com c/o Sentraldistribusjon AS 0540 Oslo

Se også

Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.