Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

48 produkter
Helos LWL 19" Breakoutbox mit 12x LC Blende unbestückt, grau
Helos LWL 19" Breakoutbox mit 12x LC Blende unbestückt, grau

Helos

996 kr
Helos CAT6 SFTP 100m, 100 m, Cat6, SF/UTP (S-FTP), Grå
Helos CAT6 SFTP 100m, 100 m, Cat6, SF/UTP (S-FTP), Grå

Helos

947 kr
Helos LWL 19" Breakoutbox mit 6x LC Blende unbestückt, grau
Helos LWL 19" Breakoutbox mit 6x LC Blende unbestückt, grau

Helos

946 kr
Helos Outdoor Patchkabel S/FTP Cat 6a schwarz 60,0m
Helos Outdoor Patchkabel S/FTP Cat 6a schwarz 60,0m

Helos

884 kr
Helos Verlegekabel High Quality, Cat 7, S/FTP, PiMF, LSZH, orange, 100m Ring
Helos Verlegekabel High Quality, Cat 7, S/FTP, PiMF, LSZH, orange, 100m Ring

Helos

837 kr
Helos Outdoor Patchkabel S/FTP Cat 6a schwarz 50,0m
Helos Outdoor Patchkabel S/FTP Cat 6a schwarz 50,0m

Helos

772 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 15,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 15,0m

Helos

732 kr
Helos 134334, Gigabit Ethernet, Grå, Rackmontering, 0.5U
Helos 134334, Gigabit Ethernet, Grå, Rackmontering, 0.5U

Helos

712 kr
Helos LWL 19" Breakoutbox mit 24x LC Blende unbestückt, grau
Helos LWL 19" Breakoutbox mit 24x LC Blende unbestückt, grau

Helos

688 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC/E2000® APC (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 20,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC/E2000® APC (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 20,0m

Helos

680 kr
Helos Patchfeld Cat 6A 19“ 1HE 24 Port lichtgrau
Helos Patchfeld Cat 6A 19“ 1HE 24 Port lichtgrau

Helos

640 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 20,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 20,0m

Helos

637 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 20,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 20,0m

Helos

637 kr
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 50/125µm OM3 aqua 20,0m
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 50/125µm OM3 aqua 20,0m

Helos

630 kr
Helos LWL Patchkabel LC/LC Duplex 50/125µm OM5 lindgrün 20,0m
Helos LWL Patchkabel LC/LC Duplex 50/125µm OM5 lindgrün 20,0m

Helos

625 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC/E2000® APC (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 15,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC/E2000® APC (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 15,0m

Helos

623 kr
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 15,0m
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 15,0m

Helos

623 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 20,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 20,0m

Helos

615 kr
Helos Patchfeld Cat 6A 19“ 0,5HE 24 Port lichtgrau
Helos Patchfeld Cat 6A 19“ 0,5HE 24 Port lichtgrau

Helos

613 kr
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 20,0m
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 20,0m

Helos

606 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 10,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 10,0m

Helos

595 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 10,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 10,0m

Helos

595 kr
Helos Mini-Patchfeld Cat 6A 10“ 1HE 12 Port hellgrau
Helos Mini-Patchfeld Cat 6A 10“ 1HE 12 Port hellgrau

Helos

594 kr
Helos Mini-Patchfeld Cat 6A 10“ 1HE 12 Port schwarz
Helos Mini-Patchfeld Cat 6A 10“ 1HE 12 Port schwarz

Helos

594 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 15,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 15,0m

Helos

590 kr
Helos Outdoor Patchkabel S/FTP Cat 6a schwarz 40,0m
Helos Outdoor Patchkabel S/FTP Cat 6a schwarz 40,0m

Helos

590 kr
Helos LWL Patchkabel LC/LC Duplex 50/125µm OM5 lindgrün 15,0m
Helos LWL Patchkabel LC/LC Duplex 50/125µm OM5 lindgrün 15,0m

Helos

587 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 7,5m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 7,5m

Helos

581 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 7,5m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 7,5m

Helos

581 kr
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 50/125µm OM3 aqua 15,0m
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 50/125µm OM3 aqua 15,0m

Helos

580 kr
Produktet er lagt til i din handlekurv
product image

Til kassen
Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.