Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Alle filter
768 produkter
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 U/UTP Copper Blue 25m
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 U/UTP Copper Blue 25m

EXC

331 kr
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 U/UTP Copper Yellow 25m
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 U/UTP Copper Yellow 25m

EXC

331 kr
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 U/UTP Copper Green 25m
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 U/UTP Copper Green 25m

EXC

329 kr
EXC Keystone, Kontaktdon CAT.6a STP - Screwless
EXC Keystone, Kontaktdon CAT.6a STP - Screwless

EXC

328 kr
EXC DisplayPort 1.2 HDMI 1.4 cord Black 2m
EXC DisplayPort 1.2 HDMI 1.4 cord Black 2m

EXC

326 kr
EXC 392140, 10 m, OM1, SC/UPC, LC/UPC, Hankjønn/hankjønn, Oransje
EXC 392140, 10 m, OM1, SC/UPC, LC/UPC, Hankjønn/hankjønn, Oransje

EXC

326 kr
EXC Fiber Patch Cord OS2 9/125 LSZH (Halogenfri) LC/LC 15m - Singlemode
EXC Fiber Patch Cord OS2 9/125 LSZH (Halogenfri) LC/LC 15m - Singlemode

EXC

325 kr
EXC 392090, 10 m, LSZH, OM1, LC/UPC, LC/UPC, Oransje
EXC 392090, 10 m, LSZH, OM1, LC/UPC, LC/UPC, Oransje

EXC

321 kr
EXC USB to Serial RS232 DB9 Adapter cable
EXC USB to Serial RS232 DB9 Adapter cable

EXC

319 kr
EXC Fiber Patch Cord OM3 50/125 LSZH (Halogenfri) LC/LC Aqua 8m
EXC Fiber Patch Cord OM3 50/125 LSZH (Halogenfri) LC/LC Aqua 8m

EXC

318 kr
EXC Fiber Patch Cord OS2 9/125 LSZH (Halogenfri) SC/LC 15m - Singlemode
EXC Fiber Patch Cord OS2 9/125 LSZH (Halogenfri) SC/LC 15m - Singlemode

EXC

317 kr
EXC USB 1.1 to DB9 Serial device Adapter
EXC USB 1.1 to DB9 Serial device Adapter

EXC

317 kr
EXC High Speed HDMI Cord with Ethernet 2m
EXC High Speed HDMI Cord with Ethernet 2m

EXC

315 kr
EXC HDMI to VGA converter 0.2m
EXC HDMI to VGA converter 0.2m

EXC

314 kr
EXC Fiber Patch Cord OM4 50/125 Pink LSZH (Halogenfri) LC/LC 5m
EXC Fiber Patch Cord OM4 50/125 Pink LSZH (Halogenfri) LC/LC 5m

EXC

312 kr
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 S/FTP Copper Blue 3m
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 S/FTP Copper Blue 3m

EXC

310 kr
USB eXc Whippy cable, USB A -> Lightning, (M/M), Black, 2m
USB eXc Whippy cable, USB A -> Lightning, (M/M), Black, 2m

EXC

303 kr
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 F/UTP White 15m
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 F/UTP White 15m

EXC

301 kr
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6a S/FTP Copper LSZH (Halogenfri) Snagless Purple 5m
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6a S/FTP Copper LSZH (Halogenfri) Snagless Purple 5m

EXC

300,40 kr
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6a U/UTP Snagless Grey 3m
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6a U/UTP Snagless Grey 3m

EXC

297 kr
EXC DisplayPort 1.2 Cord Male/Male 5m
EXC DisplayPort 1.2 Cord Male/Male 5m

EXC

296 kr
EXC Fiber Patch Cord OM4 50/125 Aqua SC/LC 3m
EXC Fiber Patch Cord OM4 50/125 Aqua SC/LC 3m

EXC

296 kr
Pressverktyg Modular / Crimping Tool RJ9/11/12/45
Pressverktyg Modular / Crimping Tool RJ9/11/12/45

EXC

296 kr
EXC High Speed HDMI Cord flat Black 5m
EXC High Speed HDMI Cord flat Black 5m

EXC

294 kr
EXC DVI I Dual Link Cord Male/Male 10m
EXC DVI I Dual Link Cord Male/Male 10m

EXC

292 kr
EXC Fiber Patch Cord OS2 9/125 LSZH (Halogenfri) LC/LC 10m - Singlemode
EXC Fiber Patch Cord OS2 9/125 LSZH (Halogenfri) LC/LC 10m - Singlemode

EXC

292 kr
EXC DVI I 24 + 5 Female/Female Coupler
EXC DVI I 24 + 5 Female/Female Coupler

EXC

290 kr
EXC Patch Cord RJ45 CAT.7 S/FTP Copper LSZH (Halogenfri) Snagless Grey 0.5m
EXC Patch Cord RJ45 CAT.7 S/FTP Copper LSZH (Halogenfri) Snagless Grey 0.5m

EXC

290 kr
EXC Fiber Patch Cord OS2 9/125 LSZH (Halogenfri) SC/LC 10m - Singlemode
EXC Fiber Patch Cord OS2 9/125 LSZH (Halogenfri) SC/LC 10m - Singlemode

EXC

290 kr
EXC AC Power Cord / Nätkabel / Ap1 partsladd 10m - Vinklad
EXC AC Power Cord / Nätkabel / Ap1 partsladd 10m - Vinklad

EXC

290 kr
Produktet er lagt til i din handlekurv
product image

Til kassen
Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.