Musikkuro med uglefigurer fra Rätt Start med arm og spilledåse. Sengeuro med fire figurer, solid festearm og en tradisjonell, mekanisk spilledåse. Uroen er sikkerhetstestet og passer til alle typer sprinkelsenger. Melodi: "Au Clair de la Lune" CE-
Musikkuro med uglefigurer fra Rätt Start med arm og spilledåse.
Sengeuro med fire figurer, solid festearm og en tradisjonell, mekanisk spilledåse. Uroen er sikkerhetstestet og passer til alle typer sprinkelsenger.
Melodi: "Au Clair de la Lune"
CE-merket Denne leken er testet og oppfyller den europeiske sikkerhetsstandarden EN71.
Siden 1980-tallet har Rätt Start produsert barne- og babyprodukter. Vi bryr oss om barnets lek, utvikling og sikkerhet og velger materialer uten giftstoffer.
Siden alle lekene våre er for nyfødte, er de robuste og skal tåle lek og vask. Vi vil at du som forelder skal være trygg med en leke fra Rätt Start.
Owl-serien er en serie babyleker i plysj av høyeste kvalitet.