Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City (PS3)
  • ldersmerkingen for voksne gjelder når volden når et nivå som gjør det til en skildring av grov vold og/eller inneholder innslag av visse typer vold. Grov vold er vanskeligst å definere, siden det i mange tilfeller vil dreie seg om subjektive oppfatninger, men kan generelt sett defineres som voldsskildringer som kan få seeren til å føle avsmak.
  • Online Game.

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City (PS3)

PS3

Pris 139 kr

Aktivere overvåking gjennom å registrere din e-postadresse og trykk på 'Overvåke'. Vi gir beskjed når produktet er tilgjengelig.

Fraktklasse A

29 kr

 

Playstation 3:  Playstation 3
  • Jobb sammen med de tøffeste kriminelle personene i Liberty City i to historier: The Lost and Damned og The Ballad of Gay Tony.
  • Gå inn i rollen som Luis Lopez, livvakten til den mektige gangsteren og nattklubbeieren Anthony "Gay Tony" Prince.
  • Opplev nye våpen, figurer og en utvidet flerspillermodus som en del av den beryktede motorsykkelgjengen The Lost Motorcycle Club i The Lost and Damned.

Se spill-trailer

Fakta

Kategori: Action, Eventyr, Online game  Screenshots:
Utgivelsesdato: 2010-04-16  Leveringstid: Midlertidig utsolgt 
Product number: 3008453137  Leverandør: Rockstar North 
Utvidelsespakke: Nei      

Anmeldelser

Logg in med din epost adresse og passord.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tom rune - 2012-05-21

drit bra spill$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ingrid marita - 2012-01-20

dette spillet er fantastisk jeg har spilt i 3 uker å det er fortsatt fantatisk :D

vis dere vil ha en venn som dere kan råne med så legg till franktheslayer

det var det tak for du leste frank :D

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
genet - 2011-11-20

løp og kjøp nå

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Henning - 2011-10-20

Kjempe kult spill. Har spillt det i 3 dager nå og har ikke vært kjedelig i hele tatt :) Veldig kule oppdrag og nye ting. ANBEFALES :)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeanette - 2011-10-15

elsker den jakka og har platium og vice city og china toawn wars det er så kult får det i dag!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anita - 2011-01-25

legg til: markiner

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knut Ragnar - 2010-10-26

ikke det samme som gta4 i historie. de fyller ut historien som mangler i gta 4 så det er sykt bra!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anita - 2010-10-25

det samme som gta IV men kult...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
randi karine - 2010-10-05

aaaaaarti! men er ikke noe spesielt. hvis du som jeg hadde gta iv og kjøpte dette blir du bare spent i 3-10 min og så inser du ''åååjaa dette er helt likt gta iv men med noen andre biler!''

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
May Iren - 2010-08-22

Legg til molde94

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hilde - 2010-07-16

Ja Ja bra spill men er ikke vert så mye. Iv er på salg 169 mye bedere jeg har dette spillet selv og den er kort veldig kort jeg rundet helle spillet på 1 dag KJEDELIG. Iv lenger historie mye bedere det tar lenger tid og da er det mye mer vert en dette

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daniel Ole - 2010-06-14

løp og kjøp ;)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emil - 2010-06-04

de begge er råe spill!! å ikke bare det det er TO spill i ett!(GTA Lost And Demned og GTA The Ballad Of Gay Tony)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remi - 2010-05-28

Legg til molde94 ikke remi94

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Livar - 2010-05-13

Syns at historien og stemmeskuespillet i Lost and the Damned-utvidelsen er altfor dårlig. Utrolig dårlig faktisk, men jeg spilte gjennom det. Ett par av de nye funksjonene er rett og slett bare teite og dårlig utførte, som funksjonen når du kjører i "flokk". Kult med nye flerspillerfunksjoner og kult med nye sykler og biler da.

Jeg hadde ingen forventninger da jeg begynte på den andre utvidelsen "The Ballad of Gay Tony", men her ble jeg rett og slett blåst av banen. Stemmeskuespillet kom seg, historien var morsom og dialogen var tilbake, til og med morsommere og bedre enn i originalen. En tommel opp for dette. Nye helikopter, deilige, utfordrende oppdrag, nye biler, mulighet for basehopping(!) og masse nye våpen.

Kjøp kun "The Ballad.." om du har mulighet til det, den andre er ikke verdt pengene. Grunnen til middels score er som sagt på grunn av at "the Lost and the Damned" trekker ned.

Blogge

Tips en venn


Relaterte produkter

PS3 Grand Theft Auto IV Platinum
2008-04-29 169 kr Kjøp