Tilbake til start
Ubiquiti UISP Wave - Trådløst tilgangspunkt - Wi-Fi 6 - 5 GHz
Ubiquiti
Ubiquiti UISP Wave - Trådløst tilgangspunkt - Wi-Fi 6 - 5 GHz
6 714 kr
Fri frakt
Svitsj UBIQUITI USIP -S-PRO
Ubiquiti
Svitsj UBIQUITI USIP -S-PRO
6 687 kr Tidligere laveste pris: 6 846 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Protect Pro - NVR - med nettverk - 2U - kan monteres i rack
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Protect Pro - NVR - med nettverk - 2U - kan monteres i rack
6 663 kr Tidligere laveste pris: 6 828 kr
Fri frakt
NET VIDEO RECORDER/UNVR UBIQUITI
Ubiquiti
NET VIDEO RECORDER/UNVR UBIQUITI
6 657,31 kr
Fri frakt
Ubiquiti Dream Machine Special Edition, Rostfritt stål, 1U, Aluminium, Stativmontering, HDD, LAN, CE, FCC, IC
Ubiquiti
Ubiquiti Dream Machine Special Edition, Rostfritt stål, 1U, Aluminium, Stativmontering, HDD, LAN, CE, FCC, IC
6 650 kr
Fri frakt
Svitsj UBIQUITI USW-ENTERPRISE-8-POE
Ubiquiti
Svitsj UBIQUITI USW-ENTERPRISE-8-POE
6 643 kr Tidligere laveste pris: 6 801 kr
Fri frakt
Ubiquiti RocketDish RD-5G31-AC - Antenne - 31 dBi - utendørs, stangmontering
Ubiquiti
Ubiquiti RocketDish RD-5G31-AC - Antenne - 31 dBi - utendørs, stangmontering
6 643 kr
Fri frakt
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP+ transceiver-modul - 10 GigE - LC multimode - opptil 300 m - 850 nm (pakke med 20)
Ubiquiti
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP+ transceiver-modul - 10 GigE - LC multimode - opptil 300 m - 850 nm (pakke med 20)
6 599 kr
Fri frakt
Ubiquiti UISP Dish UISP-Dish
Ubiquiti
Ubiquiti UISP Dish UISP-Dish
6 534,23 kr Tidligere laveste pris: 6 541,57 kr
Fri frakt
Ubiquiti access control reader UniFi Access Reader G2 Professional - NFC / Bluetooth 4.1
Ubiquiti
Ubiquiti access control reader UniFi Access Reader G2 Professional - NFC / Bluetooth 4.1
6 485,75 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi UAP-AC-SHD - Trådløst tilgangspunkt - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi UAP-AC-SHD - Trådløst tilgangspunkt - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz
6 414 kr
Fri frakt
Svitsj UBIQUITI USP-RPS
Ubiquiti
Svitsj UBIQUITI USP-RPS
6 315 kr Tidligere laveste pris: 6 465 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET - network surveillance camera
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET - network surveillance camera
6 301,13 kr Tidligere laveste pris: 6 328,05 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Next-generation Gateway Pro - Sikkerhetsapparat - 10GbE - 1U - rackmonterbar
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Next-generation Gateway Pro - Sikkerhetsapparat - 10GbE - 1U - rackmonterbar
6 264 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Protect Network Video Recorder
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Protect Network Video Recorder
6 262,30 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Switch USW-Aggregation - 8 Ports - 8x SFP+ RM Layer 2
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Switch USW-Aggregation - 8 Ports - 8x SFP+ RM Layer 2
6 222,79 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Enterprise - Switch - L3 - Styrt - 8 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) + 2 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (opplink) - stasjonær - PoE+ (120 W)
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Enterprise - Switch - L3 - Styrt - 8 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) + 2 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (opplink) - stasjonær - PoE+ (120 W)
6 212 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Pro 24Port Gigabit Switch with Layer3 SFP+
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Pro 24Port Gigabit Switch with Layer3 SFP+
6 177 kr
Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell Pro
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell Pro
6 170 kr Tidligere laveste pris: 6 196,35 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi UAP-AC-M Wireless Connectivity White
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi UAP-AC-M Wireless Connectivity White
6 159 kr
Ubiquiti NanoStation 5AC Loco 5-pack Loco5AC-5
Ubiquiti
Ubiquiti NanoStation 5AC Loco 5-pack Loco5AC-5
6 153,42 kr Tidligere laveste pris: 6 161,36 kr
Fri frakt
Tilgangspunkt UBIQUITI EP-R8 Hvit
Ubiquiti
Tilgangspunkt UBIQUITI EP-R8 Hvit
6 148 kr Tidligere laveste pris: 6 295 kr
Fri frakt
UniFi 16Port Gigabit Switch with PoE and SFP
Ubiquiti
UniFi 16Port Gigabit Switch with PoE and SFP
6 118 kr
Ubiquiti airMAX PrismStation 5AC PS-5AC
Ubiquiti
Ubiquiti airMAX PrismStation 5AC PS-5AC
6 095,97 kr
Fri frakt
Svitsj UBIQUITI UDM-PRO
Ubiquiti
Svitsj UBIQUITI UDM-PRO
6 018 kr Tidligere laveste pris: 6 176,40 kr
Fri frakt
SFP fibermodul MultiModo UBIQUITI UACC-OM-MM-10G-D-20
Ubiquiti
SFP fibermodul MultiModo UBIQUITI UACC-OM-MM-10G-D-20
6 014 kr Tidligere laveste pris: 6 158 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi UVC-DOME - Nettverksovervåkingskamera - kuppel - farge (Dag og natt) - 1280 x 720 - 720p - fastfokal - lyd - LAN 10/100 - H.264 - PoE
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi UVC-DOME - Nettverksovervåkingskamera - kuppel - farge (Dag og natt) - 1280 x 720 - 720p - fastfokal - lyd - LAN 10/100 - H.264 - PoE
5 953 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi U6 Enterprise In-Wall - WiFi 6 Support
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi U6 Enterprise In-Wall - WiFi 6 Support
5 924,75 kr Tidligere laveste pris: 5 928,19 kr
Fri frakt
Ubiquiti LTU XR LTU-XR
Ubiquiti
Ubiquiti LTU XR LTU-XR
5 899,43 kr Tidligere laveste pris: 5 908,09 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Access Reader G2 Professional - Adgangskontrollterminal med NFC-leser - med kamera - kablet - NFC, Mifare, Bluetooth 4.2 LE - 13.56 MH
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Access Reader G2 Professional - Adgangskontrollterminal med NFC-leser - med kamera - kablet - NFC, Mifare, Bluetooth 4.2 LE - 13.56 MH
5 887 kr
Fri frakt
Svitsj UBIQUITI UDM-PRO
Ubiquiti
Svitsj UBIQUITI UDM-PRO
5 866 kr Tidligere laveste pris: 6 020,90 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Switch USW-16-POE - 16 Ports -16x GE 10/100/1000 - 8x PoE+ - 2x SFP
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Switch USW-16-POE - 16 Ports -16x GE 10/100/1000 - 8x PoE+ - 2x SFP
5 840,50 kr
Fri frakt
button-spinner-icon