Tilbake til start
Ubiquiti UniFi Switch USW-PRO-48-POE - 48 Ports - 40x GE 10/100/1000 PoE+ - 8x PoE++ - 4x SFP+
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Switch USW-PRO-48-POE - 48 Ports - 40x GE 10/100/1000 PoE+ - 8x PoE++ - 4x SFP+
18 903,13 kr
Fri frakt
Ubiquiti UC-DISPLAY -
Ubiquiti
Ubiquiti UC-DISPLAY -
14 726 kr
Fri frakt
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - SFP+ transceivermodul - 10GbE - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm (en pakke 20)
Ubiquiti
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - SFP+ transceivermodul - 10GbE - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm (en pakke 20)
10 826 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE - Switch - L3 - Styrt - 16 x 1/2.5G (8 PoE+, 8 PoE++) + 32 x 10/100/1000 (24 PoE+, 8 PoE++) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - rac
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE - Switch - L3 - Styrt - 16 x 1/2.5G (8 PoE+, 8 PoE++) + 32 x 10/100/1000 (24 PoE+, 8 PoE++) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - rac
19 104 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Switch Pro Aggregation - Switch - 28 x 10 Gigabit SFP+ + 4 x 25 Gigabit SFP28 - rackmonterbar
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Switch Pro Aggregation - Switch - 28 x 10 Gigabit SFP+ + 4 x 25 Gigabit SFP28 - rackmonterbar
11 467 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE - Switch - L3 - Styrt - 16 x 1/2.5G (8 PoE+, 8 PoE++) + 32 x 10/100/1000 (24 PoE+, 8 PoE++) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - rac
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE - Switch - L3 - Styrt - 16 x 1/2.5G (8 PoE+, 8 PoE++) + 32 x 10/100/1000 (24 PoE+, 8 PoE++) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - rac
19 106 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Switch USW-Enterprise-48-PoE - Switch - L3 - Administrator - 48 x 100/1000/2.5G (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - mo
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Switch USW-Enterprise-48-PoE - Switch - L3 - Administrator - 48 x 100/1000/2.5G (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - mo
22 386 kr
Fri frakt
Ubiquiti airFiber 5U - Trådløs bro - AirFiber
Ubiquiti
Ubiquiti airFiber 5U - Trådløs bro - AirFiber
14 449 kr
Fri frakt
Ubiquiti airMAX PowerBeam 5AC 5-pack PBE-5AC-Gen2-5
Ubiquiti
Ubiquiti airMAX PowerBeam 5AC 5-pack PBE-5AC-Gen2-5
13 794,74 kr
Fri frakt
Switch|UBIQUITI|USW-PRO-48-POE|Type L3|Rack|48x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|4xSFP|PoE+ ports 48|600 Watts|USW-PRO-48-POE
Ubiquiti
Switch|UBIQUITI|USW-PRO-48-POE|Type L3|Rack|48x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|4xSFP|PoE+ ports 48|600 Watts|USW-PRO-48-POE
18 475,94 kr
Fri frakt
Ubiquiti LTU Instant 5-pack LTU-Instant-5
Ubiquiti
Ubiquiti LTU Instant 5-pack LTU-Instant-5
13 378,86 kr
Fri frakt
Ubiquiti Enterprise Access Hub, 10,100,1000 Mbit/s, CE, FCC, IC, 4,4 A, 44 - 57 V, 100 - 240 V, 0 - 40 ° C
Ubiquiti
Ubiquiti Enterprise Access Hub, 10,100,1000 Mbit/s, CE, FCC, IC, 4,4 A, 44 - 57 V, 100 - 240 V, 0 - 40 ° C
14 466 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Switch USW-PRO-48-POE - Switch - Styrt - 48 x 10/100/1000 (40 PoE+, 8 PoE++) + 4 x 10Gb Ethernet SFP+ - rackmonterbar - PoE++ (600 W)
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Switch USW-PRO-48-POE - Switch - Styrt - 48 x 10/100/1000 (40 PoE+, 8 PoE++) + 4 x 10Gb Ethernet SFP+ - rackmonterbar - PoE++ (600 W)
13 547 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi USW-Pro-Max-24-PoE 24-port 2.5 Gigabit Etherlighting PoE++
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi USW-Pro-Max-24-PoE 24-port 2.5 Gigabit Etherlighting PoE++
11 180 kr
EdgeSwitch, 48-Port, 500W
Ubiquiti
EdgeSwitch, 48-Port, 500W
11 225,62 kr Tidligere laveste pris: 11 279,63 kr
Fri frakt
-12%
Ubiquiti UniFi Protect UVC-G4-PRO - Nettverksovervåkingskamera - utendørs, innendørs - værbestandig - farge (Dag og natt) - 3840 x 2160 - variabel fo
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Protect UVC-G4-PRO - Nettverksovervåkingskamera - utendørs, innendørs - værbestandig - farge (Dag og natt) - 3840 x 2160 - variabel fo
15 845 kr Tidligere laveste pris: 17 962 kr
Fri frakt
Ubiquiti airFiber 5 - Trådløs bro - AirFiber
Ubiquiti
Ubiquiti airFiber 5 - Trådløs bro - AirFiber
16 556 kr
Fri frakt
Ubiquiti airFiber 11 - Trådløs bro - AirFiber
Ubiquiti
Ubiquiti airFiber 11 - Trådløs bro - AirFiber
14 238 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Protect AI 360 - Nettverksovervåkingskamera - farge
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Protect AI 360 - Nettverksovervåkingskamera - farge
35 521 kr Tidligere laveste pris: 36 524 kr
Fri frakt
Ubiquiti airFiber 5U - Trådløs bro - AirFiber
Ubiquiti
Ubiquiti airFiber 5U - Trådløs bro - AirFiber
12 940 kr Tidligere laveste pris: 12 975 kr
Fri frakt
Access Point|UBIQUITI|1300 Mbps|IEEE 802.11a|IEEE 802.11b|IEEE 802.11g|IEEE 802.11n|IEEE 802.11ac|1xUSB 2.0|2xRJ45|Number of antennas 3|UAP-AC-PRO-5
Ubiquiti
Access Point|UBIQUITI|1300 Mbps|IEEE 802.11a|IEEE 802.11b|IEEE 802.11g|IEEE 802.11n|IEEE 802.11ac|1xUSB 2.0|2xRJ45|Number of antennas 3|UAP-AC-PRO-5
12 399,41 kr
Fri frakt
Ubiquiti UISP Fiber OLT XGS UISP-FIBER-OLT-XGS
Ubiquiti
Ubiquiti UISP Fiber OLT XGS UISP-FIBER-OLT-XGS
66 542,08 kr
Fri frakt
Ubiquiti UFiber Loco GPON CPE 20-pack UF-LOCO-20
Ubiquiti
Ubiquiti UFiber Loco GPON CPE 20-pack UF-LOCO-20
19 910,25 kr Tidligere laveste pris: 20 058,81 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Protect G4 PTZ - network surveillance camera
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Protect G4 PTZ - network surveillance camera
30 318,06 kr Tidligere laveste pris: 30 463,93 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Switch USW-48-PoE - 48 Ports - 48x GE (10/100/1000) - 4x SFP - 32x PoE+
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Switch USW-48-PoE - 48 Ports - 48x GE (10/100/1000) - 4x SFP - 32x PoE+
10 738,64 kr
Fri frakt
Overvåkningskamera UBIQUITI UVC-G4-PRO Pack
Ubiquiti
Overvåkningskamera UBIQUITI UVC-G4-PRO Pack
20 951 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Protect G4 PTZ - Nettverksovervåkingskamera - PTZ - manipuleringssikker / værbestandig - farge (Dag og natt) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Protect G4 PTZ - Nettverksovervåkingskamera - PTZ - manipuleringssikker / værbestandig - farge (Dag og natt) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K
22 724 kr Tidligere laveste pris: 22 849 kr
Fri frakt
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1270 nm / 1330 nm (en pak
Ubiquiti
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1270 nm / 1330 nm (en pak
20 645 kr
Fri frakt
Ubiquiti PowerCable - Samlet strømkabel - 300 V - 305 m - utendørs
Ubiquiti
Ubiquiti PowerCable - Samlet strømkabel - 300 V - 305 m - utendørs
22 841 kr
Fri frakt
Ubiquiti Camera G4 Pro UVC-G4-PRO
Ubiquiti
Ubiquiti Camera G4 Pro UVC-G4-PRO
10 943,38 kr
Fri frakt
Ubiquiti USW-48-PoE, Layer 2 PoE switch, 32 x GbE PoE+, 16 x GbE ports, 4 x 1G SFP ports, 195W total PoE Power, Fanless, silent cooling, ESD/EMP prote
Ubiquiti
Ubiquiti USW-48-PoE, Layer 2 PoE switch, 32 x GbE PoE+, 16 x GbE ports, 4 x 1G SFP ports, 195W total PoE Power, Fanless, silent cooling, ESD/EMP prote
10 275,67 kr Tidligere laveste pris: 10 325,10 kr
Fri frakt
Ubiquiti UFiber loco - GPON-terminal - Gigabit Ethernet - 2.488 Gbps (en pakke 20)
Ubiquiti
Ubiquiti UFiber loco - GPON-terminal - Gigabit Ethernet - 2.488 Gbps (en pakke 20)
12 077 kr
Fri frakt
button-spinner-icon