Tilbake til start
Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET - Nettverksovervåkingskamera - utendørs, innendørs - værbestandig - farge (Dag og natt) - 4 MP - 2688 x 1512 - 1440p - f
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi UVC-G4-BULLET - Nettverksovervåkingskamera - utendørs, innendørs - værbestandig - farge (Dag og natt) - 4 MP - 2688 x 1512 - 1440p - f
5 346 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-Max-24 - Switch
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-Max-24 - Switch
6 698 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi U6-IW - Trådløst tilgangspunkt - 2.4 GHz, 5 GHz
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi U6-IW - Trådløst tilgangspunkt - 2.4 GHz, 5 GHz
2 584 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi UVC-G3-FLEX - Nettverksovervåkingskamera - utendørs - værbestandig - farge (Dag og natt) - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - fastfokal - ly
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi UVC-G3-FLEX - Nettverksovervåkingskamera - utendørs - værbestandig - farge (Dag og natt) - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - fastfokal - ly
1 101 kr
Fri frakt
Ubiquiti HD Sector Antenna AirPrism 5GHz  3x30° AP-5AC-90-HD
Ubiquiti
Ubiquiti HD Sector Antenna AirPrism 5GHz 3x30° AP-5AC-90-HD
11 072,96 kr
Fri frakt
Ubiquiti Camera AI DSLR Long Distance UVC-AI-DSLR-LD
Ubiquiti
Ubiquiti Camera AI DSLR Long Distance UVC-AI-DSLR-LD
59 489,29 kr
Fri frakt
Ubiquiti UAP‑XG 1733 Mbit/s White Power over Ethernet (PoE)
Ubiquiti
Ubiquiti UAP‑XG 1733 Mbit/s White Power over Ethernet (PoE)
13 408,83 kr
Fri frakt
Ubiquiti airFiber 5U - Trådløs bro - AirFiber
Ubiquiti
Ubiquiti airFiber 5U - Trådløs bro - AirFiber
17 781 kr
Fri frakt
Ubiquiti UA-SK-Elevator, Standard adgangskontroll-leser, Chip/kortleser, adgang, Bluetooth, IP55, Near Field Communication (NFC)
Ubiquiti
Ubiquiti UA-SK-Elevator, Standard adgangskontroll-leser, Chip/kortleser, adgang, Bluetooth, IP55, Near Field Communication (NFC)
12 621 kr
Fri frakt
Ubiquiti Layer 3 switch with (48) GbE RJ45 ports and (4) 10G SFP+ ports.
Ubiquiti
Ubiquiti Layer 3 switch with (48) GbE RJ45 ports and (4) 10G SFP+ ports.
10 170,16 kr Tidligere laveste pris: 10 235,74 kr
Fri frakt
Ubiquiti AF-24 network antenna
Ubiquiti
Ubiquiti AF-24 network antenna
28 099,91 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi AI DSLR - Nettverksovervåkingskamera - kule - utendørs, innendørs - værbestandig - farge (Dag og natt) - 10 MP - 3840 x 2160 - 4K - M4
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi AI DSLR - Nettverksovervåkingskamera - kule - utendørs, innendørs - værbestandig - farge (Dag og natt) - 10 MP - 3840 x 2160 - 4K - M4
33 262 kr
Fri frakt
Ubiquiti Enterprise 48 PoE, hanterad, L3, 2.5G Ethernet (100/1000/2500), Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd, Rackmontering
Ubiquiti
Ubiquiti Enterprise 48 PoE, hanterad, L3, 2.5G Ethernet (100/1000/2500), Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd, Rackmontering
22 154 kr
Fri frakt
Ubiquiti Wave Professional, 2500 Mbit/s, 2500 Mbit/s, 5400 Mbit/s, 57 - 71 GHz, IEEE 802.11ax, 2160 MHz
Ubiquiti
Ubiquiti Wave Professional, 2500 Mbit/s, 2500 Mbit/s, 5400 Mbit/s, 57 - 71 GHz, IEEE 802.11ax, 2160 MHz
11 322 kr
Fri frakt
Ubiquiti PC-12 | Power cord | dedicated to EdgePower devices
Ubiquiti
Ubiquiti PC-12 | Power cord | dedicated to EdgePower devices
23 260 kr
Fri frakt
Ubiquiti airFiber AF24HD - Trådløs bro - AirFiber
Ubiquiti
Ubiquiti airFiber AF24HD - Trådløs bro - AirFiber
51 363 kr
Fri frakt
Ubiquiti Unifi UAP-XG - wireless access point
Ubiquiti
Ubiquiti Unifi UAP-XG - wireless access point
10 511,45 kr Tidligere laveste pris: 10 632,65 kr
Fri frakt
-20%
Ubiquiti UniFi Switch mission critical - 9 Ports - 4x GbE PoE+ - 4x GbE PoE++ - 1x GbE-Port
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Switch mission critical - 9 Ports - 4x GbE PoE+ - 4x GbE PoE++ - 1x GbE-Port
18 713,49 kr Tidligere laveste pris: 23 338,31 kr
Fri frakt
Ubiquiti Switch Enterprise 48 PoE USW-Enterprise-48-PoE
Ubiquiti
Ubiquiti Switch Enterprise 48 PoE USW-Enterprise-48-PoE
33 951,33 kr
Fri frakt
-18%
Ubiquiti UniFi Switch Enterprise XG 24 - 24 Ports - 24x SFP+ - 2x 25Gb Layer 3
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Switch Enterprise XG 24 - 24 Ports - 24x SFP+ - 2x 25Gb Layer 3
21 956,72 kr Tidligere laveste pris: 26 783,74 kr
Fri frakt
Ubiquiti Switch Professional 24 PoE USW-Pro-24-POE
Ubiquiti
Ubiquiti Switch Professional 24 PoE USW-Pro-24-POE
15 598,46 kr
Fri frakt
Ubiquiti airFiber AF24 - Trådløs bro - AirFiber
Ubiquiti
Ubiquiti airFiber AF24 - Trådløs bro - AirFiber
19 896 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-Max-24-POE++ - Switch - Administreret - 8 x 2.5 GbE Poe++ - 16 x 10/100/1000 (16 POE+) + 2 x GbE SFP+ Etherlightning PO
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-Max-24-POE++ - Switch - Administreret - 8 x 2.5 GbE Poe++ - 16 x 10/100/1000 (16 POE+) + 2 x GbE SFP+ Etherlightning PO
10 428 kr Tidligere laveste pris: 10 441 kr
Fri frakt
-23%
Ubiquiti UFiber OLT UF-OLT - GPON terminal
Ubiquiti
Ubiquiti UFiber OLT UF-OLT - GPON terminal
25 694,26 kr Tidligere laveste pris: 33 572,12 kr
Fri frakt
Ubiquiti | Unifi Switch | US-48-500W | Web managed | Rackmountable | 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 48 | SFP ports quantity 2 | SFP+ ports quantity 2 |
Ubiquiti
Ubiquiti | Unifi Switch | US-48-500W | Web managed | Rackmountable | 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 48 | SFP ports quantity 2 | SFP+ ports quantity 2 |
14 163,17 kr
Fri frakt
Ubiquiti AmpliFi Mesh Wi-Fi System Gamer’s Edition AFi-G
Ubiquiti
Ubiquiti AmpliFi Mesh Wi-Fi System Gamer’s Edition AFi-G
10 764,81 kr
Fri frakt
-18%
Ubiquiti UniFi Switch USW-PRO-48-POE - 48 Ports - 40x GE 10/100/1000 PoE+ - 8x PoE++ - 4x SFP+
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Switch USW-PRO-48-POE - 48 Ports - 40x GE 10/100/1000 PoE+ - 8x PoE++ - 4x SFP+
19 402,74 kr Tidligere laveste pris: 23 680,10 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi WiFi BaseStation XG UWB-XG
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi WiFi BaseStation XG UWB-XG
31 721,78 kr
Fri frakt
Ubiquiti AF11-COMPLETE-HB | Radioline | AirFiber, 11GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 35dBi
Ubiquiti
Ubiquiti AF11-COMPLETE-HB | Radioline | AirFiber, 11GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 35dBi
26 662 kr
Fri frakt
Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE - Switch - L3 - Styrt - 16 x 1/2.5G (8 PoE+, 8 PoE++) + 32 x 10/100/1000 (24 PoE+, 8 PoE++) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - rac
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Pro Max 48 PoE - Switch - L3 - Styrt - 16 x 1/2.5G (8 PoE+, 8 PoE++) + 32 x 10/100/1000 (24 PoE+, 8 PoE++) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - rac
19 531 kr
Fri frakt
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - SFP+ transceivermodul - 10GbE - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm (en pakke 20)
Ubiquiti
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - SFP+ transceivermodul - 10GbE - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm (en pakke 20)
10 825 kr
Fri frakt
Ubiquiti AF11-KOMPLETT-LB | radiolinje | AirFiber, 11GHz, 1x RJ45 1000 Mbps, 35dBi
Ubiquiti
Ubiquiti AF11-KOMPLETT-LB | radiolinje | AirFiber, 11GHz, 1x RJ45 1000 Mbps, 35dBi
26 662 kr
Fri frakt
button-spinner-icon