Tilbake til start
Telegärtner J02024A0007, Cat6, Grå, Rackmontering, 1U
Telegärtner
Telegärtner J02024A0007, Cat6, Grå, Rackmontering, 1U
10 122 kr Tidligere laveste pris: 10 135 kr
Fri frakt
Telegärtner N00001A0002
Telegärtner
Telegärtner N00001A0002
9 070 kr Tidligere laveste pris: 9 081 kr
Fri frakt
Telegärtner 100025794, Krympeverktøy
Telegärtner
Telegärtner 100025794, Krympeverktøy
5 158 kr
Fri frakt
Telegärtner J02023A0039, Cat6a, Grå, Stål, 1U
Telegärtner
Telegärtner J02023A0039, Cat6a, Grå, Stål, 1U
4 174 kr
Fri frakt
Telegärtner J02023A0040, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, 10 Gigabit Ethernet, AMJ-S, Cat6a, Grå, 1U
Telegärtner
Telegärtner J02023A0040, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, 10 Gigabit Ethernet, AMJ-S, Cat6a, Grå, 1U
4 174 kr
Fri frakt
Telegärtner AMJ-S, Hvit, Hunkjønn, Rett, Cat6a, UL. cUL, 14,8 mm
Telegärtner
Telegärtner AMJ-S, Hvit, Hunkjønn, Rett, Cat6a, UL. cUL, 14,8 mm
3 559 kr
Fri frakt
Telegärtner H82050F0001, ST, Grå, Rød, Multi-modus, Aluminium, Plast, Polyamid, Stål, OM2, 1 stykker
Telegärtner
Telegärtner H82050F0001, ST, Grå, Rød, Multi-modus, Aluminium, Plast, Polyamid, Stål, OM2, 1 stykker
3 559 kr
Fri frakt
Telegärtner H02082A0004, 100 m, LC, 4x LC
Telegärtner
Telegärtner H02082A0004, 100 m, LC, 4x LC
3 392 kr
Fri frakt
Telegärtner 100021913, LCD, OS2, Blå, Grå, 1U, 482 mm, 44 mm
Telegärtner
Telegärtner 100021913, LCD, OS2, Blå, Grå, 1U, 482 mm, 44 mm
3 261 kr Tidligere laveste pris: 3 265 kr
Fri frakt
Telegärtner J00029A0116, Sort, Hvit, 1 stk
Telegärtner
Telegärtner J00029A0116, Sort, Hvit, 1 stk
3 254 kr
Fri frakt
Telegärtner Telegärtner fiberoptisk patchpanel 12 porter LCD 1 U
Telegärtner
Telegärtner Telegärtner fiberoptisk patchpanel 12 porter LCD 1 U
3 030 kr Tidligere laveste pris: 3 034 kr
Fri frakt
Telegärtner J02023S0050, 10 Gigabit Ethernet, RJ-45, Cat6a, Sort, 482,6 mm, 44 mm
Telegärtner
Telegärtner J02023S0050, 10 Gigabit Ethernet, RJ-45, Cat6a, Sort, 482,6 mm, 44 mm
3 020 kr
Fri frakt
Telegärtner LWL-Patchpanel 12 Port LC 1 HE - Patch-Panel, Fiber, LC, OM2, Grå, Aluminium, Rackmontering
Telegärtner
Telegärtner LWL-Patchpanel 12 Port LC 1 HE - Patch-Panel, Fiber, LC, OM2, Grå, Aluminium, Rackmontering
2 997 kr Tidligere laveste pris: 3 001 kr
Fri frakt
Telegärtner J02023A0033, RJ-11, RJ-12, Cat6a, Grå, Rackmontering, 1U
Telegärtner
Telegärtner J02023A0033, RJ-11, RJ-12, Cat6a, Grå, Rackmontering, 1U
2 977 kr Tidligere laveste pris: 2 980 kr
Fri frakt
Telegärtner J02022A0067, Cat6a, Hvit, Rustfritt stål, Termoplastisk polyester (PBT), -40 - 70 °C
Telegärtner
Telegärtner J02022A0067, Cat6a, Hvit, Rustfritt stål, Termoplastisk polyester (PBT), -40 - 70 °C
2 849 kr
Fri frakt
Telegärtner MPD24 - Patchboks - veggmonterbar - CAT 6a - RJ-45 X 24 - ren hvit, RAL 9010
Telegärtner
Telegärtner MPD24 - Patchboks - veggmonterbar - CAT 6a - RJ-45 X 24 - ren hvit, RAL 9010
2 764 kr Tidligere laveste pris: 2 768 kr
Fri frakt
Telegärtner AMJ Module K Cat.6 - Koblingspanel - CAT 6 - RJ-11/RJ-12 X 24 - lysegrå, RAL 7035 - 1U - 19"
Telegärtner
Telegärtner AMJ Module K Cat.6 - Koblingspanel - CAT 6 - RJ-11/RJ-12 X 24 - lysegrå, RAL 7035 - 1U - 19"
2 727 kr
Fri frakt
Telegärtner 100007029, RJ45/11/12, Cat6a, Grå, Stål, 482,6 mm, 44 mm
Telegärtner
Telegärtner 100007029, RJ45/11/12, Cat6a, Grå, Stål, 482,6 mm, 44 mm
2 725 kr
Fri frakt
Telegärtner koblingsboks FITH-OAD/F inkl. 100m FITH-SM kabel
Telegärtner
Telegärtner koblingsboks FITH-OAD/F inkl. 100m FITH-SM kabel
2 718 kr
Fri frakt
Telegärtner J02023A0051, RJ-45, Hvit
Telegärtner
Telegärtner J02023A0051, RJ-45, Hvit
2 678 kr
Fri frakt
Telegärtner H02082A0016, 75 m, LC, 4x LC
Telegärtner
Telegärtner H02082A0016, 75 m, LC, 4x LC
2 672 kr
Fri frakt
Telegärtner H82050K0002, SC, Sort, Grå, Multi-modus, Aluminium, Plast, Polyamid, Stål, OM3, 1 stykker
Telegärtner
Telegärtner H82050K0002, SC, Sort, Grå, Multi-modus, Aluminium, Plast, Polyamid, Stål, OM3, 1 stykker
2 581 kr Tidligere laveste pris: 2 585 kr
Fri frakt
Telegärtner J02042A0001, Grå, Polytetrafluoretylen (PTFE), Silikon, 1U
Telegärtner
Telegärtner J02042A0001, Grå, Polytetrafluoretylen (PTFE), Silikon, 1U
2 557 kr Tidligere laveste pris: 2 560 kr
Fri frakt
Telegärtner MPD24-HS K Cat.6A, Cat6a, Grå, RJ45, 446 mm, 50,5 mm, 190 mm
Telegärtner
Telegärtner MPD24-HS K Cat.6A, Cat6a, Grå, RJ45, 446 mm, 50,5 mm, 190 mm
2 472 kr
Fri frakt
Telegärtner H02030H9590, LC, Grå, Fiolett, Aluminium, 1U, 482 mm, 44 mm
Telegärtner
Telegärtner H02030H9590, LC, Grå, Fiolett, Aluminium, 1U, 482 mm, 44 mm
2 426 kr
Fri frakt
Telegärtner 100022628, LC/APC, Hvit, OS2
Telegärtner
Telegärtner 100022628, LC/APC, Hvit, OS2
2 423 kr
Fri frakt
Telegärtner J00026A2113, RJ-45, Svart, Rustfritt stål, Cat6a, 10 stykker
Telegärtner
Telegärtner J00026A2113, RJ-45, Svart, Rustfritt stål, Cat6a, 10 stykker
2 423 kr
Fri frakt
Telegärtner H02030B9000, LC, SC, ST, Grå, Aluminium, 1U, 482 mm, 44 mm
Telegärtner
Telegärtner H02030B9000, LC, SC, ST, Grå, Aluminium, 1U, 482 mm, 44 mm
2 287 kr
Fri frakt
Telegärtner fiberoptisk patchpanel 6 porter LCD 1 U
Telegärtner
Telegärtner fiberoptisk patchpanel 6 porter LCD 1 U
2 285 kr Tidligere laveste pris: 2 288 kr
Fri frakt
Telegärtner 100023070, RJ45, Hankjønn, Cat6a, Nickel, Messing, IP20
Telegärtner
Telegärtner 100023070, RJ45, Hankjønn, Cat6a, Nickel, Messing, IP20
2 235 kr
Fri frakt
Telegärtner H02030T9590, 12 x LC, LC, Grå, Aluminium, Stål, Rackmontering, 1U
Telegärtner
Telegärtner H02030T9590, 12 x LC, LC, Grå, Aluminium, Stål, Rackmontering, 1U
2 154 kr
Fri frakt
Telegärtner H02030A0491, Blå, Hvit
Telegärtner
Telegärtner H02030A0491, Blå, Hvit
2 143 kr Tidligere laveste pris: 2 146 kr
Fri frakt
button-spinner-icon