Tilbake til start
Extralink - Grisehale - SC/APC-enkeltmodus (hann) - 1.5 m - fiberoptisk - simpleks - 900 mikroner - G.657.A1
Extralink
Extralink - Grisehale - SC/APC-enkeltmodus (hann) - 1.5 m - fiberoptisk - simpleks - 900 mikroner - G.657.A1
156 kr
Fri frakt
Extralink - Grisehale - SC/APC-enkeltmodus - 1 m - 0.9 mm - fiberoptisk - G.652D
Extralink
Extralink - Grisehale - SC/APC-enkeltmodus - 1 m - 0.9 mm - fiberoptisk - G.652D
156 kr
Fri frakt
Extralink - Koblingskabel - LC/UPC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus (hann) - 0.5 m - 3 mm - fiberoptisk - dupleks - G.652D
Extralink
Extralink - Koblingskabel - LC/UPC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus (hann) - 0.5 m - 3 mm - fiberoptisk - dupleks - G.652D
151 kr
Fri frakt
Extralink - Koblingskabel - SC/APC-enkeltmodus (hann) til SC/APC-enkeltmodus (hann) - 3 m - 3 mm - fiberoptisk - simpleks - G.652D
Extralink
Extralink - Koblingskabel - SC/APC-enkeltmodus (hann) til SC/APC-enkeltmodus (hann) - 3 m - 3 mm - fiberoptisk - simpleks - G.652D
140 kr
Fri frakt
Extralink - Koblingskabel - SC/UPC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus (hann) - 1 m - 3 mm - fiberoptisk - simpleks - G.657.A1
Extralink
Extralink - Koblingskabel - SC/UPC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus (hann) - 1 m - 3 mm - fiberoptisk - simpleks - G.657.A1
134 kr
Fri frakt
Extralink - SFP+ transceivermodul - CWDM - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1470 nm
Extralink
Extralink - SFP+ transceivermodul - CWDM - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1470 nm
3 509 kr
Extralink SPENNINGSOMFORMER 12V - 230V, 600W, PURE SINUS OPIP-600W, Universal, Automatisk, 12 V, 50/60 Hz, 600 W, 230 V
Extralink
Extralink SPENNINGSOMFORMER 12V - 230V, 600W, PURE SINUS OPIP-600W, Universal, Automatisk, 12 V, 50/60 Hz, 600 W, 230 V
1 563 kr
AGM 12V 45AH battery
Extralink
AGM 12V 45AH battery
1 396 kr
Extralink PIGTAIL SC/APC DROP SM SIMPLEX G.657A2 90M, 90m, FTTH, G.657.A2, SC/APC, Pigtail
Extralink
Extralink PIGTAIL SC/APC DROP SM SIMPLEX G.657A2 90M, 90m, FTTH, G.657.A2, SC/APC, Pigtail
351 kr
Extralink 1:2 FBT SC/APC | Splitter | 15:85, 900um, 1m
Extralink
Extralink 1:2 FBT SC/APC | Splitter | 15:85, 900um, 1m
330 kr
Extralink SC/APC-SC/APC Round drop | patchcord | Rund, Pendent, Singlemode, Simplex, G.657A2, 70m
Extralink
Extralink SC/APC-SC/APC Round drop | patchcord | Rund, Pendent, Singlemode, Simplex, G.657A2, 70m
300 kr
Extralink EX.13391, 80m, FTTH, G.657.A2, SC/APC, SC/APC
Extralink
Extralink EX.13391, 80m, FTTH, G.657.A2, SC/APC, SC/APC
284 kr
Extralink EX.13377, 60m, FTTH, G.657.A2, SC/APC, SC/APC
Extralink
Extralink EX.13377, 60m, FTTH, G.657.A2, SC/APC, SC/APC
271 kr
ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD MM OM2 LC/APC-LC/APC DUP 50/125 5M
Extralink
ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD MM OM2 LC/APC-LC/APC DUP 50/125 5M
271 kr
Extralink EX.3470, 1m, FTTH, G.657.A1, SC/APC, SC/APC
Extralink
Extralink EX.3470, 1m, FTTH, G.657.A1, SC/APC, SC/APC
261 kr
Extralink EX.13346, 30m, FTTH, G.657.A2, SC/APC, SC/APC
Extralink
Extralink EX.13346, 30m, FTTH, G.657.A2, SC/APC, SC/APC
249 kr
Extralink SC/APC-SC/APC | patchcord | Rund, hengende, Singlemode, Simplex, G.657A2, 20m
Extralink
Extralink SC/APC-SC/APC | patchcord | Rund, hengende, Singlemode, Simplex, G.657A2, 20m
239 kr
Extralink EX.13322, 10m, FTTH, G.657.A2, SC/APC, SC/APC
Extralink
Extralink EX.13322, 10m, FTTH, G.657.A2, SC/APC, SC/APC
223 kr
Extralink EX.16583, 1m, FTTH, G.657.A1, LC/UPC, SC/APC
Extralink
Extralink EX.16583, 1m, FTTH, G.657.A1, LC/UPC, SC/APC
218 kr
Extralink PATCHCORD LC/UPC-LC/APC SM 9/125 Dupleks 2m - 2m, 2m, FTTH, G.652D, LC/UPC, LC/APC
Extralink
Extralink PATCHCORD LC/UPC-LC/APC SM 9/125 Dupleks 2m - 2m, 2m, FTTH, G.652D, LC/UPC, LC/APC
215 kr
Extralink SC/APC-LC/PC | Patchcord | Jednomodowy, tosidig, 9/125um, 2mm, 1,5m
Extralink
Extralink SC/APC-LC/PC | Patchcord | Jednomodowy, tosidig, 9/125um, 2mm, 1,5m
212 kr
Extralink EX.16606, 1m, FTTH, G.657.A1, LC/UPC, SC/APC
Extralink
Extralink EX.16606, 1m, FTTH, G.657.A1, LC/UPC, SC/APC
201 kr
Extralink EX.3388, 2m, LC/PC, LC/PC
Extralink
Extralink EX.3388, 2m, LC/PC, LC/PC
201 kr
Extralink EX.9175, 3m, G.652D, SC/APC, LC/UPC
Extralink
Extralink EX.9175, 3m, G.652D, SC/APC, LC/UPC
198 kr
button-spinner-icon