Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

28-Port Gigabit PoE+ Nuclias Smart Managed Switch including 4x 1G Com
28-Port Gigabit PoE+ Nuclias Smart Managed Switch including 4x 1G Com

D-Link

7099 kr
48-port Gigabit Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ ports
48-port Gigabit Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ ports

D-Link

6999 kr
D-Link 24 ports GE + 2 10GE ports + 2 SFP+ Smart Managed Switch
D-Link 24 ports GE + 2 10GE ports + 2 SFP+ Smart Managed Switch

D-Link

6699 kr
D-link Nuclias Wireless AX3600 Cloud Managed Access Point
D-link Nuclias Wireless AX3600 Cloud Managed Access Point

D-Link

6199 kr
28-Port Gigabit PoE+ Nuclias Smart Managed Switch including 4x 1G Com
28-Port Gigabit PoE+ Nuclias Smart Managed Switch including 4x 1G Com

D-Link

5999 kr
Trådløst AC2600 Wave2 Nuclias-tilgangspunkt (med 1 års lisens)
Trådløst AC2600 Wave2 Nuclias-tilgangspunkt (med 1 års lisens)

D-Link

5741 kr
D-Link DMC-810SC - 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
D-Link DMC-810SC - 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

D-Link

5659 kr
52-Port Gigabit Nuclias Smart Managed Switch including 4x 1G Combo Po
52-Port Gigabit Nuclias Smart Managed Switch including 4x 1G Combo Po

D-Link

5399 kr
-5%
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

D-Link

5199 kr 5499 kr
D-Link 1000BaseT til 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
D-Link 1000BaseT til 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

D-Link

4506 kr
Vigilance 5-Megapixel Panoramic Fisheye Camera
Vigilance 5-Megapixel Panoramic Fisheye Camera

D-Link

4449 kr
D-link mydlink, minitele, svart (DNR-312L)
D-link mydlink, minitele, svart (DNR-312L)

D-Link

4299 kr 4499 kr
10-Port Gigabit PoE + Nuclias Smart Managed Switch inkludert 2x SFP Por
10-Port Gigabit PoE + Nuclias Smart Managed Switch inkludert 2x SFP Por

D-Link

4017 kr
D-Link WL AC1300 Wave 2 Outdoor Cloud Managed Access Point(W/ 1yr lic)
D-Link WL AC1300 Wave 2 Outdoor Cloud Managed Access Point(W/ 1yr lic)

D-Link

3799 kr
Wireless AC1900 Wave2 Nuclias Access Point (With 1 Year License)
Wireless AC1900 Wave2 Nuclias Access Point (With 1 Year License)

D-Link

3699 kr
-11%
10-Port Gigabit PoE+ Nuclias Smart Managed Switch including 2x SFP Por
10-Port Gigabit PoE+ Nuclias Smart Managed Switch including 2x SFP Por

D-Link

3349 kr 3749 kr
-33%
D-Link nätverksswitch, 8xRJ45, 2xSFP, PoE plus, Gigabit, svart/silver
D-Link nätverksswitch, 8xRJ45, 2xSFP, PoE plus, Gigabit, svart/silver

D-Link

3299 kr 4899 kr
D-Link AX5400 Wi-Fi 6 Router
D-Link AX5400 Wi-Fi 6 Router

D-Link

3299 kr
-9%
D-Link 2-Bay mydlink Network Video Recorder, 9 channel (DNR-322L)
D-Link 2-Bay mydlink Network Video Recorder, 9 channel (DNR-322L)

D-Link

3199 kr 3499 kr
-34%
D-Link nätverkskamera för övervakning 1920x1080 (DCS-6210)
D-Link nätverkskamera för övervakning 1920x1080 (DCS-6210)

D-Link

2916 kr 4449 kr
D-Link 8-port Gigabit Industrial Switch including 2 x 100/1000M SFP
D-Link 8-port Gigabit Industrial Switch including 2 x 100/1000M SFP

D-Link

2899 kr
D-Link DGS-1100-24 - 24-Port Gigabit Smart Managed Switch
D-Link DGS-1100-24 - 24-Port Gigabit Smart Managed Switch

D-Link

2899 kr
D-Link Vigilance 5-Megapixel Vandal-Proof Outdoor Bullet Camera
D-Link Vigilance 5-Megapixel Vandal-Proof Outdoor Bullet Camera

D-Link

2812 kr
D-Link Vigilance 5-Megapixel Vandal-Proof Outdoor Dome Camera
D-Link Vigilance 5-Megapixel Vandal-Proof Outdoor Dome Camera

D-Link

2812 kr
-11%
D-Link switch, 10x10/100/1000Mbps, Layer2, PoE, 2xSFP (DGS-1210-10P)
D-Link switch, 10x10/100/1000Mbps, Layer2, PoE, 2xSFP (DGS-1210-10P)

D-Link

2799 kr 3149 kr
28-Port Gigabit Nuclias Smart Managed Switch including 4x 1G Combo Po
28-Port Gigabit Nuclias Smart Managed Switch including 4x 1G Combo Po

D-Link

2749 kr
-6%
D-link DCS-4602EV, utomhuskamera, PoE (DCS-4602EV)
D-link DCS-4602EV, utomhuskamera, PoE (DCS-4602EV)

D-Link

2549 kr 2699 kr
-11%
D-Link 16x 10/100/1000  (DGS-1210-20)
D-Link 16x 10/100/1000 (DGS-1210-20)

D-Link

2499 kr 2799 kr
Trådløst AC1300 Wave2 Nuclias-tilgangspunkt (med 1 års lisens)
Trådløst AC1300 Wave2 Nuclias-tilgangspunkt (med 1 års lisens)

D-Link

2486 kr
D-Link DCS-4602EV, utendørs kamera, PoE, 1/3 "CMOS, IR 20m, IP66, grå
D-Link DCS-4602EV, utendørs kamera, PoE, 1/3 "CMOS, IR 20m, IP66, grå

D-Link

2471 kr
Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.