Tilbake til start

Nordens ledende markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Fri frakt
Cisco Catalyst 3850-48T-S - Switch - L3 - Styrt - 48 x 10/100/1000 - stasjonær, rackmonterbar
Cisco
Cisco Catalyst 3850-48T-S - Switch - L3 - Styrt - 48 x 10/100/1000 - stasjonær, rackmonterbar
61 444,85 kr
Fri frakt
Cisco Catalyst 9124AXD - Trådløst tilgangspunkt - Bluetooth 5.0 - Bluetooth, Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz
Cisco
Cisco Catalyst 9124AXD - Trådløst tilgangspunkt - Bluetooth 5.0 - Bluetooth, Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz
25 206 kr
Fri frakt
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series - Switch - Styrt - 8 x 10/100 + 2 x kombo-Gigabit SFP - DIN-skinnemonterbar
Cisco
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series - Switch - Styrt - 8 x 10/100 + 2 x kombo-Gigabit SFP - DIN-skinnemonterbar
18 113 kr 18 367 kr
Fri frakt
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series - Switch - Styrt - 16 x 10/100 (PoE+) + 2 x kombo-Gigabit SFP - DIN-skinnemonterbar - PoE+
Cisco
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series - Switch - Styrt - 16 x 10/100 (PoE+) + 2 x kombo-Gigabit SFP - DIN-skinnemonterbar - PoE+
44 680 kr 45 644 kr
Fri frakt
Cisco Direct-Attach Active Optical Cable - Nettverkskabel - QSFP til QSFP - 15 m - fiberoptisk - SFF-8436 - aktiv - svart
Cisco
Cisco Direct-Attach Active Optical Cable - Nettverkskabel - QSFP til QSFP - 15 m - fiberoptisk - SFF-8436 - aktiv - svart
12 787 kr
Fri frakt
Cisco Webex Room Kit Plus - Videokonferansesett
Cisco
Cisco Webex Room Kit Plus - Videokonferansesett
58 099,48 kr
Fri frakt
Cisco Catalyst 9200L - Network Essentials - switch - L3 - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (opplink) - rackmonterbar
Cisco
Cisco Catalyst 9200L - Network Essentials - switch - L3 - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (opplink) - rackmonterbar
24 785 kr 25 033 kr
Fri frakt
-6%
Cisco Catalyst 9200 - Network Essentials - switch - L3 - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) - rackmonterbar - PoE+
Cisco
Cisco Catalyst 9200 - Network Essentials - switch - L3 - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) - rackmonterbar - PoE+
23 092 kr 24 649 kr
Fri frakt
CISCO BUSINESS 350-16XTS       CPNT MANAGED SWITCH
Cisco
CISCO BUSINESS 350-16XTS CPNT MANAGED SWITCH
26 327 kr
Fri frakt
-12%
Cisco Webex Room USB - Videokonferansesett
Cisco
Cisco Webex Room USB - Videokonferansesett
21 939 kr 25 053 kr
Fri frakt
Cisco Aironet Dual-Band MIMO Wall-Mounted Omnidirectional Antenna - Antenne - 4 dBi - rundtstrålende - utendørs, kan monteres på vegg, innendørs
Cisco
Cisco Aironet Dual-Band MIMO Wall-Mounted Omnidirectional Antenna - Antenne - 4 dBi - rundtstrålende - utendørs, kan monteres på vegg, innendørs
10 057 kr 10 391 kr
Fri frakt
Cisco Catalyst IE3300 Rugged Series - Switch - Styrt - 10 x 10/100/1000 (8 PoE+) + 2 x SFP - DIN-skinnemonterbar - PoE+ (360 W) - DC-strøm
Cisco
Cisco Catalyst IE3300 Rugged Series - Switch - Styrt - 10 x 10/100/1000 (8 PoE+) + 2 x SFP - DIN-skinnemonterbar - PoE+ (360 W) - DC-strøm
62 385 kr
Fri frakt
Cisco Catalyst 9300 - Network Essentials - switch - L3 - Styrt - 48 x 10/100/1000 (UPOE) - rackmonterbar - UPOE (822 W)
Cisco
Cisco Catalyst 9300 - Network Essentials - switch - L3 - Styrt - 48 x 10/100/1000 (UPOE) - rackmonterbar - UPOE (822 W)
60 898 kr
Fri frakt
Cisco - Strømforsyning - "hot-plug" / redundant (plug-in modul) - AC 115-240 V - 1100 watt - for Catalyst 3850-48, 9300; ONE Catalyst 3850-48
Cisco
Cisco - Strømforsyning - "hot-plug" / redundant (plug-in modul) - AC 115-240 V - 1100 watt - for Catalyst 3850-48, 9300; ONE Catalyst 3850-48
19 392 kr 19 513 kr
Fri frakt
-32%
Cisco Catalyst 9200L - Network Essentials - switch - L3 - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (opplink) - rackmonterbar
Cisco
Cisco Catalyst 9200L - Network Essentials - switch - L3 - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (opplink) - rackmonterbar
15 079 kr 22 283 kr
Fri frakt
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series - Switch - Styrt - 4 x 10/100 + 2 x 10/100/1000 - DIN-skinnemonterbar
Cisco
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series - Switch - Styrt - 4 x 10/100 + 2 x 10/100/1000 - DIN-skinnemonterbar
16 161 kr
Fri frakt
Cisco 550X Series SG550X-24 - Switch - L3 - Styrt - 24 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ (opplenke) + 2 x kombo 10GBase-T (opplink) - rackmonterbar
Cisco
Cisco 550X Series SG550X-24 - Switch - L3 - Styrt - 24 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ (opplenke) + 2 x kombo 10GBase-T (opplink) - rackmonterbar
21 479 kr 22 258 kr
Fri frakt
-11%
Cisco FirePOWER 1140 ASA - Brannvegg - front til bakside-luftflyt - 1U - rackmonterbar
Cisco
Cisco FirePOWER 1140 ASA - Brannvegg - front til bakside-luftflyt - 1U - rackmonterbar
40 299 kr 45 052 kr
Fri frakt
-6%
Cisco Catalyst 1000-48T-4G-L - Switch - Styrt - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (opplink) - rackmonterbar
Cisco
Cisco Catalyst 1000-48T-4G-L - Switch - Styrt - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (opplink) - rackmonterbar
13 949 kr 14 824 kr
Fri frakt
Cisco Direct-Attach Breakout Cable - Nettverkskabel - QSFP (hann) til SFP+ (hann) - 3 m - SFF-8431/SFF-8436/SFF-8461 - aktiv - oransje - for Nexus 23
Cisco
Cisco Direct-Attach Breakout Cable - Nettverkskabel - QSFP (hann) til SFP+ (hann) - 3 m - SFF-8431/SFF-8436/SFF-8461 - aktiv - oransje - for Nexus 23
11 722 kr 11 921 kr
Fri frakt
Cisco - QSFP+ transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO - opp til 100 m - 840-860 nm - for Mellanox ConnectX-5; Network Convergenc
Cisco
Cisco - QSFP+ transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO - opp til 100 m - 840-860 nm - for Mellanox ConnectX-5; Network Convergenc
21 256 kr 21 712 kr
Fri frakt
Cisco - SFP28-transceivermodul - 10 GigE, 25 Gigabit LAN - 10GBase-CSR, 25GBase-CSR - LC/PC-multimodus - opp til 400 m - 840-860 nm - for P/N: A9903-
Cisco
Cisco - SFP28-transceivermodul - 10 GigE, 25 Gigabit LAN - 10GBase-CSR, 25GBase-CSR - LC/PC-multimodus - opp til 400 m - 840-860 nm - for P/N: A9903-
11 663 kr 11 731 kr
Fri frakt
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC-enkeltmodus - 1310 nm - for Cisco 3270, 3270 Rugged Integr
Cisco
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC-enkeltmodus - 1310 nm - for Cisco 3270, 3270 Rugged Integr
11 675 kr 11 904 kr
Fri frakt
-8%
Cisco Config 2 Secondary Power Supply - Strømforsyning - "hot-plug" (plug-in modul) - 600 watt - for P/N: C9200-24P-EDU, C9200-24P-E-WS, C9200L-24P-4
Cisco
Cisco Config 2 Secondary Power Supply - Strømforsyning - "hot-plug" (plug-in modul) - 600 watt - for P/N: C9200-24P-EDU, C9200-24P-E-WS, C9200L-24P-4
11 445 kr 12 389 kr
Fri frakt
Cisco Integrated Services Router 1117 - Ruter - DSL-modem - 4-portssvitsj - GigE - WAN-porter: 2
Cisco
Cisco Integrated Services Router 1117 - Ruter - DSL-modem - 4-portssvitsj - GigE - WAN-porter: 2
13 424 kr
Fri frakt
Cisco Aironet 2802E - Trådløst tilgangspunkt - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz
Cisco
Cisco Aironet 2802E - Trådløst tilgangspunkt - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz
21 946 kr
Fri frakt
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series - Switch - Styrt - 4 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP - DIN-skinnemonterbar
Cisco
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series - Switch - Styrt - 4 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP - DIN-skinnemonterbar
15 149 kr
Fri frakt
Cisco Nexus 92348GC-X - Switch - L3 - Styrt - 48 x 10/100/1000 + 4 x 1/10/25 Gigabit SFP28 + 2 x 40/100 Gigabit QSFP28 - rackmonterbar
Cisco
Cisco Nexus 92348GC-X - Switch - L3 - Styrt - 48 x 10/100/1000 + 4 x 1/10/25 Gigabit SFP28 + 2 x 40/100 Gigabit QSFP28 - rackmonterbar
61 858,95 kr
Fri frakt
Cisco Catalyst 2960-Plus 24TC-L - Switch - Styrt - 24 x 10/100 + 2 x kombo-Gigabit SFP - rackmonterbar
Cisco
Cisco Catalyst 2960-Plus 24TC-L - Switch - Styrt - 24 x 10/100 + 2 x kombo-Gigabit SFP - rackmonterbar
14 064 kr
Fri frakt
Cisco Catalyst 9800-L Wireless Controller - Netverksadministrasjonsenhet - 10 GigE - Wi-Fi 6 - 1U - rackmonterbar
Cisco
Cisco Catalyst 9800-L Wireless Controller - Netverksadministrasjonsenhet - 10 GigE - Wi-Fi 6 - 1U - rackmonterbar
60 829 kr