Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Produktet er lagt til i din handlekurv
product image

Batteri till Gardena R38Li R50Li R80Li Husqvarna Automower 105 305 McCulloch

Til kassen

Se også

Batteri till Gardena R38Li R50Li R80Li Husqvarna Automower 105 305 McCulloch

(0)
Skriv en anmeldelse
Batteri till Gardena R38Li R50Li R80Li Husqvarna Automower 105 305 McCulloch
Batteri till Gardena R38Li R50Li R80Li Husqvarna Automower 105 305 McCulloch
Batteri till Gardena R38Li R50Li R80Li Husqvarna Automower 105 305 McCulloch
Batteri till Gardena R38Li R50Li R80Li Husqvarna Automower 105 305 McCulloch
Batteri till Gardena R38Li R50Li R80Li Husqvarna Automower 105 305 McCulloch
779 kr
Trygge kjøp

- Handle sikkert på CDON. Les mer

Garanti: 12 månader
Tillverkare celler: Samsung
Spänning: 18V
Typ av celler: Li-Ion
Typ: Li-lon
Överhettningsskydd: Ja
Urladdningsskydd: Ja
Tillverkarens artikelnummer: PT169
Tillverkare: Green Cell
Kapacitet: 1500 mAh


Ersätter batteri:

2510797OH
58-65.762.01


Passar till:

McCulloch ROB R800
586 57 62
Flymo 1200 R
Flymo 1200R
Flymo 1200R 2013
Flymo 1200R 2014
Flymo 1200R 2015
Flymo 1200R 2016
Flymo 1200R 2017
Flymo 1200R 2018
Flymo 3041647OH
Flymo 9676450
Gardena 04069
Gardena 04070
Gardena 04071
Gardena 04072
Gardena 04077
Gardena 4069
Gardena 4070
Gardena 4071
Gardena 4072
Gardena 4077
Gardena 9668094
Gardena 966809401
Gardena 9672091
Gardena 967209101
Gardena 9672659
Gardena 967265906
Gardena 9672662
Gardena 967266204
Gardena 967266205
Gardena 967266207
Gardena 9672702
Gardena 967270203
Gardena 967270205
Gardena 967270206
Gardena 967270207
Gardena 9672711
Gardena 967271103
Gardena 967271105
Gardena 967271106
Gardena 967271107
Gardena 9672712
Gardena 967271203
Gardena 967271205
Gardena 967271206
Gardena 967271207
Gardena 9673175
Gardena 967317503
Gardena 967317507
Gardena 9673176
Gardena 967317603
Gardena 967317606
Gardena 9673386
Gardena 967338601
Gardena R38Li
Gardena R40
Gardena R40Li
Gardena R45Li
Gardena R50
Gardena R50Li
Gardena R70
Gardena R70Li
Gardena R80
Gardena R80Li
Husqvarna 9667615
Husqvarna 966761503
Husqvarna 9667667
Husqvarna 966766710
Husqvarna 966766712
Husqvarna 967 16
Husqvarna 967 62
Husqvarna 967 64
Husqvarna 9671677
Husqvarna 967167710
Husqvarna 967167721
Husqvarna 967622310
Husqvarna 967622317
Husqvarna 967622321
Husqvarna 967645403
Husqvarna 967645410
Husqvarna 967645412
Husqvarna 967645421
Husqvarna Automower 105
Husqvarna Automower 305
Husqvarna Automower 308
Husqvarna Automower 308X
McCulloch 00058
McCulloch 00096
McCulloch 9670597
McCulloch 967059710
McCulloch 9670598
McCulloch 967059810
McCulloch 967721725
McCulloch ROB R1000
McCulloch ROB R600
505 69 73
574 47 68

0.0

Basert på 0 anmeldelser

Vis flere anmeldelser (-5)

Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.
>