Tilbake til start

Nettverkskabler

LogiLink CPV0062, 500 m, Cat7, S/FTP (S-STP)
LogiLink
LogiLink CPV0062, 500 m, Cat7, S/FTP (S-STP)
8 569 kr Tidligere laveste pris: 8 577 kr
Fri frakt
Helukabel 11014094 Instrumentkabel HELUDATA® EN50288-7 OSA 300 3 x 1.50 mm² Sort 100 m
Helukabel
Helukabel 11014094 Instrumentkabel HELUDATA® EN50288-7 OSA 300 3 x 1.50 mm² Sort 100 m
8 516 kr Tidligere laveste pris: 8 517 kr
Fri frakt
Helukabel 11016168 Instrumentkabel EN-50288-7 OS 500 6 x 2 x 0.75 mm² Blå 100 m
Helukabel
Helukabel 11016168 Instrumentkabel EN-50288-7 OS 500 6 x 2 x 0.75 mm² Blå 100 m
8 516 kr Tidligere laveste pris: 8 517 kr
Fri frakt
TRU COMPONENTS Strømkabel CAT 7 S/FTP 4 x 2 x 0.26 mm² Orange 500 m
Tru Components
TRU COMPONENTS Strømkabel CAT 7 S/FTP 4 x 2 x 0.26 mm² Orange 500 m
8 436 kr
Fri frakt
goobay - Samlet kabel - 500 m - SFTP, PiMF - CAT 7a+ - IEEE 802.3 - halogenfri, solid - blå
Wentronic Gmbh
goobay - Samlet kabel - 500 m - SFTP, PiMF - CAT 7a+ - IEEE 802.3 - halogenfri, solid - blå
8 405 kr
Fri frakt
LWLKabel Trunkkabel UDQZNBH 8G 50125 LCLC OM4 160m Trommel Synergy21
Synergy 21
LWLKabel Trunkkabel UDQZNBH 8G 50125 LCLC OM4 160m Trommel Synergy21
8 334 kr Tidligere laveste pris: 8 335 kr
Fri frakt
ROLINE 21.15.1687, 300m, Cat6a, U/UTP (UTP)
Roline
ROLINE 21.15.1687, 300m, Cat6a, U/UTP (UTP)
8 323 kr
Fri frakt
ROLINE S/FTP Cat.5e 300m, 300 m, Cat5e, S/FTP (S-STP)
Roline
ROLINE S/FTP Cat.5e 300m, 300 m, Cat5e, S/FTP (S-STP)
8 267 kr
Fri frakt
Bedea 39320483 Datakabel CAT 7 S/FTP Gul 305 m
Bedea
Bedea 39320483 Datakabel CAT 7 S/FTP Gul 305 m
8 181 kr
Fri frakt
LAPP 2170296-300 Strømkabel CAT 5e SF/UTP 4 x 2 x 0.22 mm² Blå 300 m
Lappkabel
LAPP 2170296-300 Strømkabel CAT 5e SF/UTP 4 x 2 x 0.22 mm² Blå 300 m
8 153 kr
Fri frakt
PATCHBOX PLUS+ - Kabelretraksjonssystem - RAL 9005
Patchbox
PATCHBOX PLUS+ - Kabelretraksjonssystem - RAL 9005
8 132 kr
Fri frakt
Rean AV RRX5MF-Z-012-0 XLR-stik Stik, indbygning, Tilslutning, indbygning Poltal: 5 Sort 100 stk
Rean
Rean AV RRX5MF-Z-012-0 XLR-stik Stik, indbygning, Tilslutning, indbygning Poltal: 5 Sort 100 stk
8 099 kr Tidligere laveste pris: 8 100 kr
Fri frakt
InLine 71500I, 500 m, Cat7a, S/FTP (S-STP)
Inline
InLine 71500I, 500 m, Cat7a, S/FTP (S-STP)
7 999 kr Tidligere laveste pris: 8 010 kr
Fri frakt
LWLKabel Trunkkabel UDQZNBH 8G 50125 LCLC OM4 150m Trommel Synergy21
Synergy 21
LWLKabel Trunkkabel UDQZNBH 8G 50125 LCLC OM4 150m Trommel Synergy21
7 967 kr
Fri frakt
shiverpeaks BS75500-A+-500S, 500 m, Cat7a+, S/FTP (S-STP)
Shiverpeaks
shiverpeaks BS75500-A+-500S, 500 m, Cat7a+, S/FTP (S-STP)
7 959 kr Tidligere laveste pris: 7 970 kr
Fri frakt
Nvidia MCP4Y10-N00A-FLT, 0,5 m, OSFP, OSFP, svart, 800 Gbit/s, lite røyk uten halogen (LSZH)
Nvidia
Nvidia MCP4Y10-N00A-FLT, 0,5 m, OSFP, OSFP, svart, 800 Gbit/s, lite røyk uten halogen (LSZH)
7 880 kr
Fri frakt
Draka Comteq S/FTP-Kabel H AWG 24, 500 m Tr., 500 m
DRAKA
Draka Comteq S/FTP-Kabel H AWG 24, 500 m Tr., 500 m
7 858 kr Tidligere laveste pris: 7 868 kr
Fri frakt
Wirewin VKW SFTP K7A L3 500SXQ, 500 m, Cat7, S/FTP (S-STP)
Wirewin
Wirewin VKW SFTP K7A L3 500SXQ, 500 m, Cat7, S/FTP (S-STP)
7 717 kr Tidligere laveste pris: 7 728 kr
Fri frakt
Helukabel 11014231 Instrumentkabel HELUDATA® EN50288-7 OSA 300 1 x 2 x 1.50 mm² Blå 100 m
Helukabel
Helukabel 11014231 Instrumentkabel HELUDATA® EN50288-7 OSA 300 1 x 2 x 1.50 mm² Blå 100 m
7 683 kr
Fri frakt
BlueOptics BO070703W3M, 3 m, QSFP56, QSFP56, hann/kvinne
Blueoptics
BlueOptics BO070703W3M, 3 m, QSFP56, QSFP56, hann/kvinne
7 602 kr Tidligere laveste pris: 7 612 kr
Fri frakt
Digitus Cat.7 S/FTP installation cable, 500 m, simplex, Dca-s1a d1 a1
Digitus
Digitus Cat.7 S/FTP installation cable, 500 m, simplex, Dca-s1a d1 a1
7 597,14 kr
Fri frakt
LWLKabel Trunkkabel UDQZNBH 8G 50125 LCLC OM4 140m Trommel Synergy21
Synergy 21
LWLKabel Trunkkabel UDQZNBH 8G 50125 LCLC OM4 140m Trommel Synergy21
7 595 kr
Fri frakt
Kindermann 7448000020, aluminium, aluminium, 1 stk
Kindermann
Kindermann 7448000020, aluminium, aluminium, 1 stk
7 555 kr Tidligere laveste pris: 7 565 kr
Fri frakt
Helukabel 11014704 Instrumentkabel HELUDATA® PLTC UL13 OS 300 3 x 2 x 0.823 mm² Sort 100 m
Helukabel
Helukabel 11014704 Instrumentkabel HELUDATA® PLTC UL13 OS 300 3 x 2 x 0.823 mm² Sort 100 m
7 544 kr
Fri frakt
DIGITUS Professional - Samlet kabel - 500 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - utendørs, solid - svart, RAL 9005
Digitus
DIGITUS Professional - Samlet kabel - 500 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - utendørs, solid - svart, RAL 9005
7 534 kr
Fri frakt
SCP HNCPROPLUS-WT-D, Cat6, U/UTP (UTP)
Scp
SCP HNCPROPLUS-WT-D, Cat6, U/UTP (UTP)
7 524 kr
Fri frakt
ACT CAT6A F/UTP solid twisted pair cable, PVC, AWG 23, CPR: B2ca, 500 m CAT6A F/UTP AWG23 SOLID 500M (XS6121)
Act
ACT CAT6A F/UTP solid twisted pair cable, PVC, AWG 23, CPR: B2ca, 500 m CAT6A F/UTP AWG23 SOLID 500M (XS6121)
7 520 kr
Fri frakt
Bedea 39310583 Datakabel CAT 6A U/UTP Grå 305 m
Bedea
Bedea 39310583 Datakabel CAT 6A U/UTP Grå 305 m
7 517 kr
Fri frakt
SCP HNCPROPLUS-BL-D, Cat6, U/UTP (UTP)
Scp
SCP HNCPROPLUS-BL-D, Cat6, U/UTP (UTP)
7 499 kr
Fri frakt
Rean AV RRX3MF-Z-012-0 XLR-stik Stik, indbygning, Tilslutning, indbygning Poltal: 3 Sort 100 stk
Rean
Rean AV RRX3MF-Z-012-0 XLR-stik Stik, indbygning, Tilslutning, indbygning Poltal: 3 Sort 100 stk
7 405 kr
Fri frakt
Supermicro SIOM 4X RJ45, PCI Express, RJ-45, Lavprofil, Grønn, Passiv, 0 - 55 °C
Super Micro Computer
Supermicro SIOM 4X RJ45, PCI Express, RJ-45, Lavprofil, Grønn, Passiv, 0 - 55 °C
7 352 kr
Fri frakt
ROLINE S/FTP Cat.6 300m, 300 m, Cat6, S/FTP (S-STP)
Roline
ROLINE S/FTP Cat.6 300m, 300 m, Cat6, S/FTP (S-STP)
7 322 kr
Fri frakt
button-spinner-icon