Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Alle filter
2039 produkter
Lindy 60543, Plastikk, Hvit
Lindy 60543, Plastikk, Hvit

LINDY

262,60 kr
Lindy 70000, USB, PS/2, Hankjønn/hankjønn, Svart
Lindy 70000, USB, PS/2, Hankjønn/hankjønn, Svart

LINDY

155,50 kr
Lindy 41850, 0,5 m, USB A, USB A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hankjønn/hankjønn, Antrasitt
Lindy 41850, 0,5 m, USB A, USB A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hankjønn/hankjønn, Antrasitt

LINDY

193,30 kr
Lindy Dual Power - USB-kabel - USB (kun strøm), USB-type A (hann) til Micro-USB Type B (hann) - USB 3.0 - 50 cm - formstøpt - svart
Lindy Dual Power - USB-kabel - USB (kun strøm), USB-type A (hann) til Micro-USB Type B (hann) - USB 3.0 - 50 cm - formstøpt - svart

LINDY

257,35 kr
Lindy RJ-45 Cat6 F/UTP 50 m, 50 m, Cat6, F/UTP (FTP), RJ-45, RJ-45, Grå
Lindy RJ-45 Cat6 F/UTP 50 m, 50 m, Cat6, F/UTP (FTP), RJ-45, RJ-45, Grå

LINDY

992 kr
Lindy 5.0m OM2 LC Duplex, 5 m, OM2, LC, LC, Hankjønn/hankjønn, Oransje
Lindy 5.0m OM2 LC Duplex, 5 m, OM2, LC, LC, Hankjønn/hankjønn, Oransje

LINDY

305 kr
Lindy Stromversorgung, 2 m, Hankjønn/hunkjønn, CEE7/4, IEC C19, Svart
Lindy Stromversorgung, 2 m, Hankjønn/hunkjønn, CEE7/4, IEC C19, Svart

LINDY

288,40 kr
Lindy 38308, 0,1 m, DVI-I, Mini DisplayPort, Hunkjønn, Hankjønn, Rett
Lindy 38308, 0,1 m, DVI-I, Mini DisplayPort, Hunkjønn, Hankjønn, Rett

LINDY

302 kr
Lindy Cable Ties, Gult, 17,5 cm, 20 mm, 10 stykker
Lindy Cable Ties, Gult, 17,5 cm, 20 mm, 10 stykker

LINDY

183,64 kr
Lindy Cat.6 UTP Premium 3.0m, 3 m, Svart
Lindy Cat.6 UTP Premium 3.0m, 3 m, Svart

LINDY

222,70 kr
Lindy USB 2.0 A/Mini-B 1.0m, 1 m, USB A, Mini-USB B, Hankjønn/hankjønn, 480 Mbit/s, Svart
Lindy USB 2.0 A/Mini-B 1.0m, 1 m, USB A, Mini-USB B, Hankjønn/hankjønn, 480 Mbit/s, Svart

LINDY

175,45 kr
Lindy CROMO, HDMI - Micro HDMI, 0.5m, 0,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type D (Mikro), Svart, Sølv
Lindy CROMO, HDMI - Micro HDMI, 0.5m, 0,5 m, HDMI Type A (Standard), HDMI Type D (Mikro), Svart, Sølv

LINDY

572 kr
Lindy 3m LC/ST, 3 m, LC, ST, Hankjønn/hankjønn, Gult
Lindy 3m LC/ST, 3 m, LC, ST, Hankjønn/hankjønn, Gult

LINDY

358 kr
Lindy RJ11/12 adapter plug -> 2 x RJ-11/12 coupling (6P6C), RJ11/12, 2 x RJ-11/12, Hankjønn/hunkjønn, Gult
Lindy RJ11/12 adapter plug -> 2 x RJ-11/12 coupling (6P6C), RJ11/12, 2 x RJ-11/12, Hankjønn/hunkjønn, Gult

LINDY

195,40 kr
Lindy USB 2.0 M/F 0.2m, 0,2 m, USB A, USB A, Hankjønn/hunkjønn, 480 Mbit/s, Svart
Lindy USB 2.0 M/F 0.2m, 0,2 m, USB A, USB A, Hankjønn/hunkjønn, 480 Mbit/s, Svart

LINDY

193,30 kr
Lindy 1m USB 3.0, 1 m, USB A, Micro-USB B, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hankjønn/hankjønn, Svart
Lindy 1m USB 3.0, 1 m, USB A, Micro-USB B, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hankjønn/hankjønn, Svart

LINDY

343 kr
Lindy Dual Snap-in Block, Hvit
Lindy Dual Snap-in Block, Hvit

LINDY

224,44 kr
Lindy 70414, Svart
Lindy 70414, Svart

LINDY

179,65 kr
Lindy 43194, USB 3.1 Type-C, VGA, Hankjønn/hunkjønn, 0,17 m, Hvit
Lindy 43194, USB 3.1 Type-C, VGA, Hankjønn/hunkjønn, 0,17 m, Hvit

LINDY

637 kr
Lindy 10m OS2 LC Duplex, 10 m, OS2, LC, LC, Hankjønn/hankjønn, Gult
Lindy 10m OS2 LC Duplex, 10 m, OS2, LC, LC, Hankjønn/hankjønn, Gult

LINDY

395 kr
Lindy 4-port USB Hub, 480 Mbit/s, Hvit, 2 m, Win ME/2000/XP/Vista/7 Mac OS 8.6 +, USB 2.0/1.1, 4x USB-A FM, 2x USB-B FM
Lindy 4-port USB Hub, 480 Mbit/s, Hvit, 2 m, Win ME/2000/XP/Vista/7 Mac OS 8.6 +, USB 2.0/1.1, 4x USB-A FM, 2x USB-B FM

LINDY

525 kr
Lindy 37794, 5 m, F, F, Grå
Lindy 37794, 5 m, F, F, Grå

LINDY

543 kr
Lindy - Seriellforlengelseskabel - 8 pin mini-DIN (hann) til 8 pin mini-DIN (hunn) - 5 m - formstøpt - grå
Lindy - Seriellforlengelseskabel - 8 pin mini-DIN (hann) til 8 pin mini-DIN (hunn) - 5 m - formstøpt - grå

LINDY

327 kr
Lindy 47225, 0,3 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Hvit
Lindy 47225, 0,3 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Hvit

LINDY

194,35 kr
Lindy USB 2.0 Mini-A / Micro-B 1.0m, 1 m, Mini-USB A, Micro-USB B, Hankjønn/hankjønn, 480 Mbit/s
Lindy USB 2.0 Mini-A / Micro-B 1.0m, 1 m, Mini-USB A, Micro-USB B, Hankjønn/hankjønn, 480 Mbit/s

LINDY

205,90 kr
Lindy HDMI Doppelkupplungs-Keystone für Wanddosen Keystone-W, Hvit, HDMI, Keystone
Lindy HDMI Doppelkupplungs-Keystone für Wanddosen Keystone-W, Hvit, HDMI, Keystone

LINDY

288 kr
Lindy 5m VGA / VGA, 5 m, VGA (D-Sub), VGA (D-Sub), Hankjønn, Hankjønn, Grå
Lindy 5m VGA / VGA, 5 m, VGA (D-Sub), VGA (D-Sub), Hankjønn, Hankjønn, Grå

LINDY

531 kr
Lindy DVI-I Adapter, DVI-I, DVI-I M, Hankjønn/hunkjønn, Svart
Lindy DVI-I Adapter, DVI-I, DVI-I M, Hankjønn/hunkjønn, Svart

LINDY

277,30 kr
Lindy Mini-DVI to DVI-D Cable, mini DVI, DVI-D, 0,20 m, Hvit
Lindy Mini-DVI to DVI-D Cable, mini DVI, DVI-D, 0,20 m, Hvit

LINDY

531 kr
Lindy 35346, 2 x RCA, Hankjønn, 2 x RCA, Hankjønn, 2 m, Antrasitt
Lindy 35346, 2 x RCA, Hankjønn, 2 x RCA, Hankjønn, 2 m, Antrasitt

LINDY

230,80 kr
Produktet er lagt til i din handlekurv
product image

Til kassen
Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.