Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Alle filter
932 produkter
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 15,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 15,0m

Helos

461 kr
Helos LWL Patchkabel LC/LC Duplex 50/125µm OM5 lindgrün 10,0m
Helos LWL Patchkabel LC/LC Duplex 50/125µm OM5 lindgrün 10,0m

Helos

459 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 15,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 15,0m

Helos

458 kr
Helos Outdoor Patchkabel S/FTP Cat 6a schwarz 20,0m
Helos Outdoor Patchkabel S/FTP Cat 6a schwarz 20,0m

Helos

452 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 10,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 10,0m

Helos

448 kr
Helos Cat 6a S/FTP 30 m, 30 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grønn
Helos Cat 6a S/FTP 30 m, 30 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grønn

Helos

445 kr
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 1,0m
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 1,0m

Helos

445 kr
Helos 20m OM4 SC/SC, 20 m, OM4, SC, SC, Hankjønn/hankjønn, Fiolett
Helos 20m OM4 SC/SC, 20 m, OM4, SC, SC, Hankjønn/hankjønn, Fiolett

Helos

438 kr
Helos LWL 19" Breakoutbox mit 12x LC Duplex Kupplungen OM4, grau
Helos LWL 19" Breakoutbox mit 12x LC Duplex Kupplungen OM4, grau

Helos

435 kr
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 0,5m
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 0,5m

Helos

435 kr
Helos 016448, 100 m
Helos 016448, 100 m

Helos

431 kr
Helos 118109, 30 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Oransje
Helos 118109, 30 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Oransje

Helos

420 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 10,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 10,0m

Helos

418 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 10,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 10,0m

Helos

418 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 10,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 10,0m

Helos

418 kr
Helos Patchkabel S/FTP Cat 6 lila 30,0m
Helos Patchkabel S/FTP Cat 6 lila 30,0m

Helos

413 kr
Helos CAT6 S/FTP (PIMF), 30m, 30 m, Cat6, SF/UTP (S-FTP), RJ-45, RJ-45, Gult
Helos CAT6 S/FTP (PIMF), 30m, 30 m, Cat6, SF/UTP (S-FTP), RJ-45, RJ-45, Gult

Helos

413 kr
Helos S/FTP (PIMF) CAT 6 30m, 30 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Oransje
Helos S/FTP (PIMF) CAT 6 30m, 30 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Oransje

Helos

413 kr
Helos Patchkabel S/FTP Cat 6 braun 30,0m
Helos Patchkabel S/FTP Cat 6 braun 30,0m

Helos

413 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 30,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 30,0m

Helos

406 kr
Helos 011952, Cat3
Helos 011952, Cat3

Helos

403 kr
Helos 118881, 10 m, DisplayPort, HDMI, Hankjønn, Hankjønn, Gull
Helos 118881, 10 m, DisplayPort, HDMI, Hankjønn, Hankjønn, Gull

Helos

402 kr
Helos LWL 19" Breakoutbox für 6/12/24-Fach LC Blende unbestückt, grau
Helos LWL 19" Breakoutbox für 6/12/24-Fach LC Blende unbestückt, grau

Helos

400 kr
Helos 20m OM4 LC/ST, 20 m, OM4, LC, ST, Hankjønn/hankjønn, Fiolett
Helos 20m OM4 LC/ST, 20 m, OM4, LC, ST, Hankjønn/hankjønn, Fiolett

Helos

398 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 7,5m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 7,5m

Helos

395 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 7,5m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 7,5m

Helos

395 kr
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 50/125µm OM3 aqua 0,5m
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 50/125µm OM3 aqua 0,5m

Helos

395 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 7,5m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 7,5m

Helos

395 kr
Helos Outdoor Patchkabel S/FTP Cat 6a schwarz 15,0m
Helos Outdoor Patchkabel S/FTP Cat 6a schwarz 15,0m

Helos

390 kr
Helos LWL Patchkabel LC/LC Duplex 50/125µm OM4 erikaviolett 15,0m
Helos LWL Patchkabel LC/LC Duplex 50/125µm OM4 erikaviolett 15,0m

Helos

386 kr
Produktet er lagt til i din handlekurv
product image

Til kassen
Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.