Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Alle filter
932 produkter
Helos LWL Patchkabel LC/LC Duplex 50/125µm OM5 lindgrün 15,0m
Helos LWL Patchkabel LC/LC Duplex 50/125µm OM5 lindgrün 15,0m

Helos

581 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 7,5m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 7,5m

Helos

574 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 7,5m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 7,5m

Helos

574 kr
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 50/125µm OM3 aqua 15,0m
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 50/125µm OM3 aqua 15,0m

Helos

573 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC/E2000® APC (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 10,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC/E2000® APC (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 10,0m

Helos

573 kr
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 10,0m
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 10,0m

Helos

572 kr
Helos Patchfeld Cat 6A 19“ 1HE 24 Port schwarz
Helos Patchfeld Cat 6A 19“ 1HE 24 Port schwarz

Helos

567 kr
Helos CAT 5e 100m, 100 m, Cat5e, F/UTP (FTP), Hvit
Helos CAT 5e 100m, 100 m, Cat5e, F/UTP (FTP), Hvit

Helos

562 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC/E2000® APC (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 7,5m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC/E2000® APC (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 7,5m

Helos

551 kr
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 7,5m
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 9/125µm OS2 gelb 7,5m

Helos

551 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 5,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 5,0m

Helos

548 kr
Helos Outdoor Patchkabel S/FTP Cat 6a schwarz 25,0m
Helos Outdoor Patchkabel S/FTP Cat 6a schwarz 25,0m

Helos

541 kr
Helos Mini-Patchfeld Cat 6 10“ 1HE 12 Port lichtgrau
Helos Mini-Patchfeld Cat 6 10“ 1HE 12 Port lichtgrau

Helos

541 kr
Helos DHSG-Adapterkabel, kompatibel zu Jabra 14201-10
Helos DHSG-Adapterkabel, kompatibel zu Jabra 14201-10

Helos

531 kr
Helos LWL 19" Breakoutbox mit 24x LC Duplex Kupplungen OM4, grau
Helos LWL 19" Breakoutbox mit 24x LC Duplex Kupplungen OM4, grau

Helos

531 kr
Helos Verlegekabel High Quality, Cat 7, S/FTP, PiMF, LSZH, orange, 50m Ring
Helos Verlegekabel High Quality, Cat 7, S/FTP, PiMF, LSZH, orange, 50m Ring

Helos

531 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 3,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 3,0m

Helos

528 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 20,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 20,0m

Helos

528 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 20,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 20,0m

Helos

528 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 20,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 20,0m

Helos

528 kr
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 50/125µm OM3 aqua 10,0m
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 50/125µm OM3 aqua 10,0m

Helos

520 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 2,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 2,0m

Helos

517 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 1,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 1,0m

Helos

484 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 7,5m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/LC Duplex 9/125µm OS2 gelb 7,5m

Helos

476 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 0,5m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 50/125µm OM3 aqua 0,5m

Helos

473 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 0,5m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 0,5m

Helos

473 kr
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 50/125µm OM3 aqua 7,5m
Helos LWL Patchkabel E2000®/E2000® (LSH) Duplex 50/125µm OM3 aqua 7,5m

Helos

472 kr
Helos 011956, Cat5e, Grå
Helos 011956, Cat5e, Grå

Helos

469 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 15,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® APC (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 15,0m

Helos

459 kr
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 15,0m
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/SC Duplex 9/125µm OS2 gelb 15,0m

Helos

459 kr
Produktet er lagt til i din handlekurv
product image

Til kassen
Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.