Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Alle filter
766 produkter
EXC Patch Cord RJ45 CAT.7 S/FTP Copper LSZH (Halogenfri) Snagless Grey 10m
EXC Patch Cord RJ45 CAT.7 S/FTP Copper LSZH (Halogenfri) Snagless Grey 10m

EXC

438 kr
EXC HDMI to VGA+Audio adapter cord 2m
EXC HDMI to VGA+Audio adapter cord 2m

EXC

436 kr
EXC USB 3.1 Type-C to DisplayPort1.2 Passthrough adapter
EXC USB 3.1 Type-C to DisplayPort1.2 Passthrough adapter

EXC

429 kr
EXC Fiber Patch Cord OM4 50/125 Pink LSZH (Halogenfri) LC/LC 10m
EXC Fiber Patch Cord OM4 50/125 Pink LSZH (Halogenfri) LC/LC 10m

EXC

425 kr
EXC USB 3.1 Type-C to HDMI 2.0  Adapter
EXC USB 3.1 Type-C to HDMI 2.0 Adapter

EXC

420 kr
EXC High Speed HDMI 2.0 Cord with Ethernet 5m
EXC High Speed HDMI 2.0 Cord with Ethernet 5m

EXC

420 kr
EXC DisplayPort 1.2 to HDMI 1.4 cord Black 3m
EXC DisplayPort 1.2 to HDMI 1.4 cord Black 3m

EXC

411 kr
EXC MHL to HDMI Converter for Smartphone
EXC MHL to HDMI Converter for Smartphone

EXC

410 kr
EXC Premium High Speed HDMI 2.0 with Ethernet 2m
EXC Premium High Speed HDMI 2.0 with Ethernet 2m

EXC

410 kr
EXC Mini DisplayPort 1.1 to DVI/ HDMI/ DP passive converter
EXC Mini DisplayPort 1.1 to DVI/ HDMI/ DP passive converter

EXC

408 kr
EXC 128034, 1 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankjønn, Hankjønn, 2560 x 1600 piksler
EXC 128034, 1 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankjønn, Hankjønn, 2560 x 1600 piksler

EXC

399 kr
EXC Premium Certified 18Gbps 4K High Speed HDMI 2.0 with Ethernet 1m
EXC Premium Certified 18Gbps 4K High Speed HDMI 2.0 with Ethernet 1m

EXC

395 kr
EXC DisplayPort 1.2 HDMI 1.4 cord Black 2m
EXC DisplayPort 1.2 HDMI 1.4 cord Black 2m

EXC

390 kr
EXC Fiber Patch Cord OM3 50/125 LSZH (Halogenfri) SC/LC Aqua 15m
EXC Fiber Patch Cord OM3 50/125 LSZH (Halogenfri) SC/LC Aqua 15m

EXC

387 kr
EXC USB2.0 Ethernet Adapter 10/100Mbps
EXC USB2.0 Ethernet Adapter 10/100Mbps

EXC

379 kr
EXC SVGA Standard Cord 20m
EXC SVGA Standard Cord 20m

EXC

379 kr
EXC Mini DisplayPort 1.2 to HDMI 1.4 cord White 2m
EXC Mini DisplayPort 1.2 to HDMI 1.4 cord White 2m

EXC

376 kr
EXC Fiber Patch Cord OM2 50/125 SC/LC 15m
EXC Fiber Patch Cord OM2 50/125 SC/LC 15m

EXC

376 kr
EXC 392016, 15 m, LSZH, OM2, LC/UPC, LC/UPC, Oransje
EXC 392016, 15 m, LSZH, OM2, LC/UPC, LC/UPC, Oransje

EXC

356 kr
EXC Premium High Speed HDMI 2.0 with Ethernet 1.5m
EXC Premium High Speed HDMI 2.0 with Ethernet 1.5m

EXC

356 kr
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 U/FTP Flat 20m
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 U/FTP Flat 20m

EXC

353 kr
EXC Mini DisplayPort to DisplayPort 1.2 Cord White 1m
EXC Mini DisplayPort to DisplayPort 1.2 Cord White 1m

EXC

352 kr
EXC DisplayPort to mini DisplayPort 1.2 Cord Black 1m
EXC DisplayPort to mini DisplayPort 1.2 Cord Black 1m

EXC

352 kr
EXC Wallmount / Väggfäste - 15''- 32'' - Max 18kg
EXC Wallmount / Väggfäste - 15''- 32'' - Max 18kg

EXC

352 kr
EXC High Speed HDMI Cord articulated / ledad / Vinklad 180° 2 axis 5m
EXC High Speed HDMI Cord articulated / ledad / Vinklad 180° 2 axis 5m

EXC

340 kr
EXC Fiber Patch Cord OM4 50/125 Aqua SC/LC 5m
EXC Fiber Patch Cord OM4 50/125 Aqua SC/LC 5m

EXC

339 kr
EXC Patch Cord RJ45 CAT.7 S/FTP Copper LSZH (Halogenfri) Snagless Grey 1.5m
EXC Patch Cord RJ45 CAT.7 S/FTP Copper LSZH (Halogenfri) Snagless Grey 1.5m

EXC

338 kr
EXC USB to 1 parllelI EEE1284 C36 Adapter Cable
EXC USB to 1 parllelI EEE1284 C36 Adapter Cable

EXC

338 kr
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 U/UTP Copper Red 25m
EXC Patch Cord RJ45 CAT.6 U/UTP Copper Red 25m

EXC

333 kr
EXC Fiber Patch Cord OM3 50/125 LSZH (Halogenfri) SC/LC Purple 10m
EXC Fiber Patch Cord OM3 50/125 LSZH (Halogenfri) SC/LC Purple 10m

EXC

333 kr
Produktet er lagt til i din handlekurv
product image

Til kassen
Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.