Fireraiser: A Norwegian Crime Thriller with a Gripping Psychological Edge

(Heftet)

Fireraiser: A Norwegian Crime Thriller with a Gripping Psychological Edge
Tips en venn
98 kr
Spare i ny ønskeliste
Du må velge størrelse før du kan legge varen i handlekurven

Forventet leveringstid:  3-8 arbeidsdager

Foreløpig releasedato:  2019-07-01

Selges av Adlibris 4,2 / 5 med 2822 vurderinger.

Totalkarakter 4,2 / 5
Leveransetid 4,0 / 5
Innpakning kvalitet 4,4 / 5
Mer fra Adlibris Adlibris er en samarbeidspartner på CDON Marketplace. Karakterene er fra kunder som har handlet hos Merchant Adlibris, og blir vurdert etter leveransetid og hvor godt produktet ble pakket.
The third psychological mystery in the Oslo Crime Files, a tense and dark quartet of thrillers for fans of Camilla Lackberg and Jo Nesbo.A man obsessed with the cleansing power of fire is destroying everything that reminds him of his youth. He calls himself the Fire Man.That same Easter, a teenager is threatened by his girlfriend's tradition-bound family. Karsten's attempts to protect himself put him and his sister Synne at even greater risk. Then he disappears all together.Eight years later, Synne is determined to find out what happened that night. But her investigation will ignite smouldering and dangerous memories.And the Fire Man is still there, waiting, and watching her search for the truth at every step...Praise for international bestseller Torkil Damhaug:'Delivered with maximum psychological intensity' Barry Forshaw, Independent'Nothing is as it seems in this sleek and cunning thriller' Evening Standard
Informasjonen nedenfor er levert fra CNET. CDON.COM kan ikke garantere at informasjonen er korrekt.
Forlag: Headline Kategori: Krim, spenning & skrekk
Forventet leveringstid: 3-8 arbeidsdager Innbinding: Heftet
ISBN: 9781472206855 Antall sider: 576
Språk: Engelsk
Tittel: Fireraiser: A Norwegian Crime Thriller with a Gripping Psychological Edge Forfatter: Torkil Damhaug
Utgivelsesdato: 2019-07-01 Utgave:
Serie: OSLO CRIME FILES
Informasjonen nedenfor er levert fra CNET. CDON.COM kan ikke garantere at informasjonen er korrekt.
Antall anmeldelser: 0 Gjennomsnittsvurdering: 0
0%
0%
0%
0%
0%

Forsikringsvilkår

  • Reparasjon eller erstatningsprodukt med motsvarende presentasjon
  • Erstatning for skader som har oppstått gjennom en plutselig og uforutsett ytre hendelse f.eks. fallskade, knuseskade, fukt/vann, lyn/torden/overspenning.
  • Erstatning for funksjonsfeil som ikke erstattes av garanti eller reklamasjonsrett.
  • For mobiltelefon er selvrisken 395 kr ved skade. For øvrige produkter gjelder forsikringen uten selvrisk.

Les fullstendige forsikringsvilkår

FØRKJØPSINFORMASJON, CDON PRODUKTFORSIKRING

}

Tips en venn

Delbetaling

Dette produktet kan delbetales med følgende alternativ:

  • 111 kr /måned - 6 måned, 0% rente (295 kr etableringsgebyr, 45 kr fakturagebyr)
  • 78 kr /måned - 12 måned, 0% rente (295 kr etableringsgebyr, 45 kr fakturagebyr)
  • 60 kr /måned - 36 måned, 9.99% rente (395 kr etableringsgebyr, 45 kr fakturagebyr)

Kostnadsberegningen inkluderer ikke ekspedisjonsavgift og faktureringsavgift.

Velg delbetaling som alternativ i kassen.

Effektiv rente - Eksempel på effektiv rente p.a for trukket kreditt, jf kredittforskriften § 8: 1 000 kr - 179%, 10 000 kr - 37,4%, 20 000 kr - 31,4%

Mer informasjon »