Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Produktet er lagt til i din handlekurv
product image

Scarred

Til kassen

Se også

Scarred

(0)
Skriv en anmeldelse

Bok

Thomas Enger

Scarred
Scarred
115 kr
Trygge kjøp

- Handle sikkert på CDON. Les mer

  • Forventet leveringstid
    2-5 Arbeidsdager
  • Selges og sendes av Adlibris
  • Krim, spenning & skrekk
  • Bok
  • Heftet
  • English
  • Thomas Enger
For fans of Borgen, The Killing and the Wallander series, a thrilling novel of murder and political scandal in Oslo.An elderly woman is found dead in a nursing home. Bjarne Brogeland, who heads up the investigation, soon realises that they are on the trail of a meticulous killer who has developed a keen taste for revenge. A killer who has only just begun...Trine Juul-Osmundsen, Norway's Secretary of State and Henning Juul's sister, is accused of sexually harassing a young male politician. As the allegations cause a media frenzy, Trine receives an anonymous threat telling her to resign. If she doesn't, the truth about what she really did that night will be revealed.Scarred reporter Henning Juul, finds himself torn between the two high profile cases. He wants to help his estranged sister, but as he digs into their past, he discovers memories that haunt them both. Memories of a broken home. Memories of a dead father.As the two cases collide, both their worlds threaten to fall apart.Scarred is the third novel in the acclaimed Henning Juul series, following Burned and Pierced, which was shortlisted for the 2013 Petrona Award.
Sjanger:
Krim, spenning & skrekk
Formater:
Bok
EAN:
9780571272488
Publisher:
FABER FABER
Innbindning:
Heftet
Språk:
English
ISBN:
9780571272488
Læremiddel:
0
Størrelse:
464
Forfatter:
Thomas Enger

0.0

Basert på 0 anmeldelser

Vis flere anmeldelser (-5)

Øvrige vilkår

Gjenbruk gjerne esken som produktet kom i når du returnerer. Hvis du ikke har embalasjen som boken ble sendt i kan du selvfølgelig bruke en annen embalasje. Det viktigste er at du pakker returen godt inn og legg ved følgeseddelen eller annen informasjon som ordrenummer og kundeopplysninger. Hvis det mangler informasjon, kan vi ikke se at returen kommer fra deg. Du betaler ingen returavgift, men står selv for returportoen. Send boken til følgende adresse: Adlibris returer Adlibris.com c/o Sentraldistribusjon AS 0540 Oslo

Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail her.
>