The Maze Runner Series (4-Book)

(Heftet)

The Maze Runner Series (4-Book)
Tips en venn
The perfect gift for fans of The Hunger Games and Divergent.
This boxed set includes all of the paperback editions of James Dashner's #1 New York Times bestselling series The Maze Runner, The Scorch Trials, The Death Cure and The Kill Order.

The first book, The Maze Runner is now a major motion picture featuring the star of MTV's "Teen Wolf," Dylan O'Brien. "If you ain't scared, you ain't human."

When Thomas wakes up in the lift, the only thing he can remember is his name. He's surrounded by strangers--boys whose memories are also gone.
"Nice to meet ya, shank. Welcome to the Glade."
Outside the towering stone walls that surround the Glade is a limitless, ever-changing maze. It's the only way out--and no one's ever made it through alive.
"Everything is going to change."
Then a girl arrives. The first girl ever. And the message she delivers is terrifying.
Remember. Survive. Run.
Praise for the Maze Runner series:
" A] mysterious survival saga that passionate fans describe as a fusion of "Lord of the Flies," "The Hunger Games," and "Lost.""--EW.com
"Wonderful action writing--fast-paced...but smart and well observed."--"Newsday"
" A] nail-biting must-read."--Seventeen.com
"Breathless, cinematic action." --"Publishers Weekly"
"Heart-pounding to the very last moment." --"Kirkus Reviews"
"Exclamation-worthy." --"Romantic Times"

STAR] "James Dashner's illuminating prequel "The Kill Order"] will thrill fans of this Maze Runner series] and prove just as exciting for readers new to the series."-"Shelf Awareness," Starred
Informasjonen nedenfor er levert fra CNET. CDON.COM kan ikke garantere at informasjonen er korrekt.
Forlag: Delacorte Press Kategori: Skjønnlitteratur barn & ungdom, Ungdomsbøker
Forventet leveringstid: 6-10 arbeidsdager Innbinding: Heftet
ISBN: 9780385388894 Antall sider:
Språk: Engelsk
Tittel: The Maze Runner Series (4-Book) Forfatter: James Dashner
Utgivelsesdato: 2014-07-01 Utgave:
Serie:
Informasjonen nedenfor er levert fra CNET. CDON.COM kan ikke garantere at informasjonen er korrekt.
Antall anmeldelser: 0 Gjennomsnittsvurdering: 0
0%
0%
0%
0%
0%

Forsikringsvilkår

  • Reparasjon eller erstatningsprodukt med motsvarende presentasjon
  • Erstatning for skader som har oppstått gjennom en plutselig og uforutsett ytre hendelse f.eks. fallskade, knuseskade, fukt/vann, lyn/torden/overspenning.
  • Erstatning for funksjonsfeil som ikke erstattes av garanti eller reklamasjonsrett.
  • For mobiltelefon er selvrisken 395 kr ved skade. For øvrige produkter gjelder forsikringen uten selvrisk.

Les fullstendige forsikringsvilkår

FØRKJØPSINFORMASJON, CDON PRODUKTFORSIKRING

}

Tips en venn

Delbetaling

Dette produktet kan delbetales med følgende alternativ:

  • 146 kr /måned - 6 måned, 0% rente (295 kr etableringsgebyr, 45 kr fakturagebyr)
  • 95 kr /måned - 12 måned, 0% rente (295 kr etableringsgebyr, 45 kr fakturagebyr)
  • 67 kr /måned - 36 måned, 9.99% rente (395 kr etableringsgebyr, 45 kr fakturagebyr)

Kostnadsberegningen inkluderer ikke ekspedisjonsavgift og faktureringsavgift.

Velg delbetaling som alternativ i kassen.

Effektiv rente - Eksempel på effektiv rente p.a for trukket kreditt, jf kredittforskriften § 8: 1 000 kr - 179%, 10 000 kr - 37,4%, 20 000 kr - 31,4%

Mer informasjon »