Tilbake til start

Nordens største markedsplass

Leveranser nær deg

Hos oss kan alle gjøre en bra deal

Trygg e-handel siden 1999

Photographer of the Lost

Caroline Scott

Bok

136 kr
  • Forventet leveringstid:
    6-10 Arbeidsdager
  • Selges og sendes av Adlibris

Overvåk produktets pris

  • Allmenn skjønnlitteratur, Historiske romaner
  • Bok
  • Pocket
  • English
  • Caroline Scott
Perfect for fans of The Tattooist of Auschwitz and 1917, The Photographer of the Lost is an epic novel of forbidden love, loss and the shattered hearts left behind in the wake of the First World War.
Sjanger:
Allmenn skjønnlitteratur
Historiske romaner
Formater:
Bok
EAN:
9781471183119
Publisher:
SimonSchuster Ltd
Innbindning:
Pocket
Språk:
English
ISBN:
9781471183119
Læremiddel:
0
Størrelse:
512
Forfatter:
Caroline Scott

Vis flere anmeldelser (-5)

Øvrige vilkår

Gjenbruk gjerne esken som produktet kom i når du returnerer. Hvis du ikke har embalasjen som boken ble sendt i kan du selvfølgelig bruke en annen embalasje. Det viktigste er at du pakker returen godt inn og legg ved følgeseddelen eller annen informasjon som ordrenummer og kundeopplysninger. Hvis det mangler informasjon, kan vi ikke se at returen kommer fra deg. Du betaler ingen returavgift, men står selv for returportoen. Send boken til følgende adresse: Adlibris returer Adlibris.com c/o Sentraldistribusjon AS 0540 Oslo

Lignende produkter

Vi har nettopp avsluttet chatten, men send oss gjerne en mail istedenfor. Vi prøver å svare på alle mail innen 24 timer, og du kontakter oss via mail. her .