Din handlekurv er tom
- ldersmerkingen for voksne gjelder når volden når et nivå som gjør det til en skildring av grov vold og/eller inneholder innslag av visse typer vold. Grov vold er vanskeligst å definere, siden det i mange tilfeller vil dreie seg om subjektive oppfatninger, men kan generelt sett defineres som voldsskildringer som kan få seeren til å føle avsmak.
God Of War III Platinum (PS3)
PS3
Leveringstid: 2-5 arbeidsdager Fraktklasse A
Fraktklasse A
29 kr
Bevæpnet med sitt livsfarlige Blades of Chaos møter Kratos mytologiens mørkeste skapninger, samtidig som han må løse innviklede oppgaver på sitt nådeløse oppdrag for å ødelegge Olympus og den mektige guden Zeus.
Kratos skal bestige de fryktede høydene på Mount Olympus, og nok en gang må han gå ned i de mørke dypene i Hell for å hevne seg på de som har gjort ham urett.
- Med Kratos i sentrum for massakrene og ødeleggelsene kan du ta del i storslåtte kamper.
- Løs innviklede oppgaver og massakrer tusenvis av monstre fra antikkens Hellas på oppdraget som skal ende alle oppdrag.
- Til slutt kan du avslutte den langvarige striden med gudene som forrådte deg, og prøve deg på de fryktede høydene på Mount Olympus.
Se spill-trailer
Fakta
| Kategori: | Action, Eventyr | Screenshots: | |
|---|---|---|---|
| Utgivelsesdato: | 2010-03-17 | Leveringstid: | 2-5 arbeidsdager |
| Product number: | 3000751380 | Leverandør: | SCEI |
| Utvidelsespakke: | Nei |
Anmeldelser
spilt 1og2 men slutt og snylte i deg mye kaffe og kake
» Var denne anmeldelsen nyttig?
0 poeng
for meg blir mye av det samme som forgjengerne, mye slashing,klatring,og knappetrykk hos bosser.
de nivåene i hell som du går i er bra men har sett bedre i devil my cry, det blir ikke skummelt en gang,
mye vanlige korridorer med litt på pynta smågreier.
noen dueller er store og brae men du skal trykke inn riktig knappekombinasoner og så er de stort sett ferdige,
og jeg er litt skuffa fordi den aller siste i spillet var for simpel og fort overstått,litt knappetrykking og det er over med mye småvideoer innemellom, zevs er ikke en lettvekter, men det var han, de andre duellene var værre.
» Var denne anmeldelsen nyttig?
0 poeng
Morsomt spill og er underholdning for en hel dag. Etter å ha fullført spillet har jeg aldri rørt det igjen.
» Var denne anmeldelsen nyttig?
0 poeng
Anbefales på det sterkeste!
» Var denne anmeldelsen nyttig?
0 poeng
Fantastisk bra spill.
» Var denne anmeldelsen nyttig?
+1 poeng
Dette er desidert tidenes absolutte kuleste spill noensinne, og en av årets viktigste spill. Grafikken er vannvittig bra, det samme gjelder handlingen og de forskjellige karakterene man stifter bekjentskap med gjennom hele historien. Det er bare så synd at dette er det aller siste God of War spillet som er lagd :(
Anbefales !
» Var denne anmeldelsen nyttig?
+2 poeng
et av de beste spilla jeg har spillt sommen med de to andre:D
» Var denne anmeldelsen nyttig?
+1 poeng
Sinnsykt Bra Spill ;)
» Var denne anmeldelsen nyttig?
+1 poeng
Først Vil jeg si at GOD OF WAR serien er noen av de mest groteske og mest brutale spillene som er laget.
Men spillene er ikke bare om vold, blod og gørr. neida, spillet har blant annet med seg en god del historie fra den greske mytologien(med en liten vri).
God of war III er det siste i serien hvor den blir avsluttet, for å skjønne spillet fullt ut må du nesten ha spilt trilogien ferdig(m. bl.a psp spillet). =)
GOD OF WAR RULER!
(btw Dantes inferno er de som har hermet etter GOW, spill både GOW 1 og 2 og du vil skjønne hva jeg mener)
» Var denne anmeldelsen nyttig?
0 poeng
det er et veldig bra spill men det er litt kort.
og hvis du ikke vil ha blod, slakt og tarm så er det ikke noe for deg
» Var denne anmeldelsen nyttig?
0 poeng
Synest spillet e alt for blodig, litt kult når kratos bare meier ner fotsoldater, men ellers e handlinga berre å torturere andre og etterpå drepe dei, f.eks at kratos river av hode sakte men sikkert. Så lite kult. desuten så e da ikkje et spill du kan kose deg med, ingen varme eller noko sånt, berre mørkt og deprimerende. Men spillet har veldig god grafikk, men da holder ikkje. Ikkje anbefalt. Beklager.
» Var denne anmeldelsen nyttig?
-7 poeng
til Andreas: Nå er det vel Dantes inferno som er det samme som god of war, ikke den andre veien. God of war har vært ute mye lenger og kom orginalt på ps2. omtrent alle "slice and dice" spill disse dager sammenlignes med god of war serien. synd de fleste ikke klarer å leve opp til god of war standaren.
Genialt spill, er du god of war fan så blir du ikke skuffet. eneste jeg syntes var litt surt, var at det var betydelig kortere enn de to første spillene, skulle gjerne sett at spillet var like langt, eller enda lenger enn de to første.
» Var denne anmeldelsen nyttig?
-1 poeng
God of War i kjent stil. Heftige kampscener og filmsekvenser i knivskarp grafikk!! verdt hver eneste krone!
Fantastisk oppfølger! Er du interessert i gresk mytologi er dette spillet en perle!!
OBS! Så avgjort ikkje et spill for yngre spillere, her er det ekstremt blodige og groteske scener!
» Var denne anmeldelsen nyttig?
+4 poeng
Fantastisk spill, mer er det vel i grunn ikke å si.
» Var denne anmeldelsen nyttig?
0 poeng
Er det bare meg ellerer dette spillet akkurat det samme som Dante`s inferno!!
» Var denne anmeldelsen nyttig?
-10 poeng
Blogge








