Kind of Cruel

(Heftet)

Kind of Cruel
Tips en venn
88 kr
Del opp betalingen 43/mnd
Spare i ny ønskeliste
Du må velge størrelse før du kan legge varen i handlekurven

Forventet leveringstid:  3-8 arbeidsdager

Selges av Adlibris

Dette produktet selges av Adlibris.
Mer fra Adlibris.

Adlibris er en samarbeidspartner på CDON Marketplace.

Frakt: fra 39 kr

The brilliantly chilling seventh crime thriller from the queen of psychological suspense - a must-read for fans of Tana French and Liane Moriarty. 'Utterly chilling' Observer 'Truly hair-raising' Independent on Sunday Some secrets are so dark you keep them even from yourself ...When Amber Hewerdine consults a hypnotherapist as a desperate last resort, she doesn't expect that anything much will change. She doesn't expect it to help with her chronic insomnia ...She doesn't expect to hear herself, under hypnosis, saying words that mean nothing to her: 'Kind, cruel, kind of cruel' - words she has seen somewhere before, if only she could remember where ...She doesn't expect to be arrested two hours later, as a result of having spoken those words out loud, in connection with the brutal murder of Katharine Allen, a woman she's never heard of ...
Forlag: Hodder Paperback Kategori: Krim, spenning & skrekk
Forventet leveringstid: 3-8 arbeidsdager Innbinding: Heftet
ISBN: 9780340980712 Antall sider: 528
Språk: Engelsk
Tittel: Kind of Cruel Forfatter: Sophie Hannah
Utgivelsesdato: 2012-08-01 Utgave:
Serie:
Informasjonen nedenfor er levert fra CNET. CDON.COM kan ikke garantere at informasjonen er korrekt.
Antall anmeldelser: 0 Gjennomsnittsvurdering: 0
0%
0%
0%
0%
0%
Operatør
Hvilken operatør du ønsker å bestille, som for eksempel NetCom.

Type abonnement
Nytt abonnement - Hvis du vil ha et nytt telefonnummer.
Portering - Bytte operatør og beholde ditt nåværende telefonnummer. Ditt nåværende abonnement kan ikke ha bindingstid igjen.
Forlenge - Bind ditt abonnement med samme operatør og beholde telefonnummeret ditt. Det kan maks være 1 måned bindingstid igjen på ditt abonnement.

Abonnementstype
Den type abonnement du ønsker. Ved siden av dette kan du se aktuell prisinformasjon.

Bindingstid
Hvor lenge ønsker du å binde abonnementet. Husk at du ikke vil være i stand til å si opp avtalen før bindingstiden utløper.

 

Forsikringsvilkår

  • Reparasjon eller erstatningsprodukt med motsvarende presentasjon
  • Erstatning for skader som har oppstått gjennom en plutselig og uforutsett ytre hendelse f.eks. fallskade, knuseskade, fukt/vann, lyn/torden/overspenning.
  • Erstatning for funksjonsfeil som ikke erstattes av garanti eller reklamasjonsrett.
  • For mobiltelefon er selvrisken 395 kr ved skade. For øvrige produkter gjelder forsikringen uten selvrisk.

Les fullstendige forsikringsvilkår

Tips en venn

Delbetaling

Dette produktet kan delbetales med følgende alternativ:

  • 150/måned - 3 måned, 0% rente (245 kr etableringsgebyr, 39 kr fakturagebyr)
  • 103/måned - 6 måned, 0% rente (295 kr etableringsgebyr, 39 kr fakturagebyr)
  • 71/måned - 12 måned, 0% rente (295 kr etableringsgebyr, 39 kr fakturagebyr)
  • 43/måned - 36 måned, 14.95% rente (395 kr etableringsgebyr, 39 kr fakturagebyr)

Kostnadsberegningen inkluderer ikke ekspedisjonsavgift og faktureringsavgift.

Velg delbetaling som alternativ i kassen.

Effektiv rente - Eksempel på effektiv rente p.a for trukket kreditt, jf kredittforskriften § 8: 1 000 kr - 179%, 10 000 kr - 37,4%, 20 000 kr - 31,4%

Mer informasjon »